ترنجی/ هفته گذشته رسما اعلام شد که سامسونگ مراسم Unpacked Part 2 خود را برای ۲۸ مهر ۱۴۰۰ برنامه ریزی کرده است. آنطور که پیداست معرفی Galaxy S21 FE هم در آن رخ نخواهد داد. با این وجود امروز درباره احتمال معرفی پروژکتور سامسونگ با نام The Freestyle در مراسم ۲۸ مهر ۱۴۰۰ صحبت می شود.

پروژکتور سامسونگ با نام The Freestyle
به نظر می رسد که سامسونگ پروژکتور جدیدی به نام “Freestyle” را در جریان Galaxy Unpacked Part 2 معرفی می کند. این برند کره ای ۴ روز پیش یک درخواست علامت تجاری برای این نام در اروپا و در دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) ثبت کرد. در همان تاریخ، نام “The Freestyle” در انگلستان ، ترکیه و استرالیا نیز ثبت شد.

این علامت تجاری مورد درخواست Samsung Electronics در کلاس ۹ طبقه بندی شده است، توضیحات آن به پروژکتور با گیرنده تلویزیون داخلی اشاره دارد.

توضیحات علامت تجاری سامسونگ Freestyle:

«پروژکتورهایی که تیونر تلویزیون را در خود جای داده اند. پروژکتورهای تصویری؛ پروژکتورهای فیلم؛ پروژکتورهای چند رسانه ای؛ پروژکتورهای سینما؛ پروژکتورهای دیجیتال “
درخواست علامت تجاری یک روز پس از ارسال دعوتنامه Galaxy Unpacked Part 2 ارایه شد. این امر بیشتر احتمال می دهد که این پروژکتور در طول رویداد معرفی شود. اوایل سال جاری، سامسونگ پروژکتوری به نام The Premiere را که یک پروژکتور لیزری با پرتاب فوق کوتاه 4K را معرفی کرد. احتمالاً، Freestyle به زودی به محدوده پروژکتورهای سامسونگ اضافه می شود، شاید به عنوان جایگزینی ارزان برای The Premiere.

نام “The Freestyle” می تواند نشان دهد که شما آزاد هستید که دستگاه را در هر کجا که می خواهید قرار دهید. احتمالاً این بدان معناست که دوباره یک پروژکتور پرتاب فوق  کوتاه است. محصولی ایده آل برای اتاقهای کوچکتر، جایی که پروژکتور نسبتاً به دیوار پروژکتور نزدیک است.

البته سامسونگ فقط برای اعلام پروژکتور جدید، رویداد خاصی ترتیب نمی دهد. برخی معتقدند که در طول مراسم سامسونگ Galaxy Unpacked Part 2، رنگ های جدیدی نیز برای Galaxy Z Flip 3 معرفی می شود. این گوشی تاشو تمام انتظارات فروش را رد کرده است و این موفقیت تا حدی به دلیل قیمت مناسب آن است. با انتشار رنگ های جدید، سامسونگ می تواند نتایج مثبت فروش را تقویت کند.

رنگ های جدیدی برای Galaxy Buds 2 نیز پیش بینی می شود. دیروز Tron از طریق توییتر گزارش داد که یک مدل مشکی مطلق و یک مدل لیمویی زنده در راه است. هدفون های بی سیم سامسونگ در حال حاضر در چهار رنگ مشکی، سفید، سبز زیتونی و بنفش بنفش موجود است.

شما به فکر خرید پروژکتور هستید؟ باید دید این پروژکتور از چه نوع و در چه قیمتی است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم