سخت افزار/ استیم  که به تازگی صفحه‌ای برای بازی مورد انتظار Guardians of the Galaxy ایجاد کرده، نشان داده که فضای ذخیره سازی مورد نیاز به نصب این بازی بر روی کامپیوترهای خانگی چقدر است.

برای نصب بازی محافظان کهکشان بر روی کامیپوتر به 150 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی نیاز خواهید داشت. برای مقایسه بد نیست بدانید که به عنوان مثال فضای مورد نیاز برای نصب بازی Call of Duty: Modern Warfare در حدود 231 گیگابایت، بازی هیتمن 2 تقریبا 150 گیگابایت و Microsoft Flight Simulator در حدود 127 گیگابایت است.

با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا نسخه کنسولی این بازی نیز نیازمند همین میزان فضا است یا خیر، اما اطلاعات PC می‌تواند دید خوبی در این زمینه به شما ارائه کند. البته بد نیست به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که این فضای برای نصب نسخه استاندارد بازی کافی است و اگر بخواهید نسخه Deluxe Edition را نصب کنید، احتمالا به فضای بیشتری نیاز خواهید داشت.

از جهت اجرای بازی، حداقل گرافیک مورد نیاز برای نصب آن GTX 1060 یا Radeon RX 570 بوده و گرافیک پیشنهادی مورد نیاز GTX 1660 Super یا Radeon RX 590 است.

Guardians of the Galaxy اواخر خرداد ماه و توسط استودیو Eidos Montreal   معرفی شد. این بازی قرار است که در تاریخ 26 اکتبر (4 آبان) برای کامپیوترهای شخصی، کنسول‌های پلی استیشن، ایکس باکس و سوئیچ به صورت ابری ارائه شود.  برخلاف شایعاتی که پیش‌تر در خصوص این بازی به گوش می‌رسد، محافظان کهکشان تنها دارای حالت بازی تک نفره است و خبری از محتوای قابل دانلود (DLC) یا پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد بود. تمام تجهیزات از جمله آیتم‌های ظاهری از طریق خود بازی قابل دست یابی هستند و شما پول اضافه‌ای برای آنها پرداخت نمی‌کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم