گیم فا/ استودیوی ریر توسعه‌دهنده‌ی بازی Sea of Thieves قصد دارد موفقیت خود در زمینه تعداد پلیر را جشن بگیرد و در همین راستا به هر کسی که از تاریخ 27 مهر ماه تا 4 آبان ماه (19 لغایت 26 اکتبر) وارد بازی مذکور شود، تعداد 25000 Gold و 25 Doubloon هدیه خواهد داد.

Sea of Thieves، ساخته‌ی استودیوی ریر (Rare) که شرکت مایکروسافت ناشر آن محسوب می‌شود، در تاریخ 29 اسفند 1396 (20 مارس 2018) عرضه شد. گرچه این بازی در زمان انتشار نتوانست بهترین خود باشد، اما به لطف تلاش‌های توسعه‌دهنده، توانست وعده‌های بزرگی را که پیش از عرضه به علاقه‌مندان داده بود، عملی نماید؛ موفقیت‌هایی که این ماجراجویی چندنفره به دست آورده است، به خوبی بیانگر این پشتیبانی پساانتشار هستند. حالا در ادامه‌ی روند موفقیت‌ها، Sea of Thieves به رکورد جدیدی در زمینه‌ی تعداد پلیرها دست یافته است.

استودیوی ریر و شرکت مایکروسافت اخیرا اعلام کرده‌اند که تعداد پلیرهای بازی Sea of Thieves، از زمان انتشار و در مجموع تمام پلتفرم‌های مقصد، از مرز 25 میلیون عبور کرده است.

گفتنی است که این عدد در ماه مارس سال جاری، یعنی حدودا هفت ماه قبل، به 20 میلیون پلیر رسیده بود.

البته نمی‌توان گفت این افزایشی که در تعداد پلیرهای بازی Sea of Thieves شاهد هستیم، صرفا متاثر از آمار فروش است؛ چراکه این بازی در ترکیب عناوین سرویس اشتراکی ایکس‌باکس گیم‌پس هم حضور دارد. اما در هر صورت جذب 25 میلیون پلیر یک دستاورد بزرگ محسوب می‌شود.

در ماه ژوئن و در پی انتشار کمپین داستانی و رایگان A Pirate’s Life، بازی Sea of Thieves روزهای پرمشغله‌ای را تجربه کرد و تعداد پلیرهای همزمان این بازی، از 4.8 میلیون نفر گذشت. همچنین ماه گذشته نیز فصل چهارم بازی مورد بحث آغاز شد تا محتوای بیشتری به علاقه‌مندان ارائه شود و آن‌ها بیش از پیش در دریای دزدان غرق شوند!

بازی Sea of Thieves هم‌اکنون از طریق کنسول‌های ایکس‌باکس سریز ایکس/اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، در دسترس علاقه‌مندان به تجربه‌ی این بازی قرار دارد

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم