گجت نیوز/ گوشی سامسونگ گلکسی A52s  که بهترین گوشی میان‌رده حال حاضر سامسونگ در بازار است جدیدترین آپدیت امنیتی اندروید را دریافت کرد.

با وجود اینکه سامسونگ مشغول توسعه اندروید ۱۲ و رابط کاربری One UI 4.0 برای عموم کاربران تا پیش از سال ۲۰۲۲ است، آپدیت امنیتی ماه اکتبر با سرعت شگفت انگیزی در حال انتشار برای گوشی‌های سری گلکسی سامسونگ است. امروز نیز بهترین گوشی میان‌رده سامسونگ این آپدیت را دریافت کرد.

برخی از کاربران صاحب گوشی سامسونگ گلکسی A52s از نقاط مختلف جهان از جمله سوئیس، بلغارستان و آلمان خبر از دریافت آپدیت امنیتی ماه اکتبر داده‌اند. این آپدیت با نسخه فریمور A528BXXU1AUI8 منتشر شده است و احتمالاً به جز پچ امنیتی ماه اکتبر، شامل موارد دیگری نیز می‌شود. ولی با توجه به اینکه آپدیت جدید گوشی سامسونگ فاقد توضیحات متنی زیادی است،‌ ما اطلاع دقیقی از تغییرات آن نداریم.

ما فرض را بر این می‌گیریم که هیچ قابلیت جدید مهمی در این آپدیت وجود ندارد. One UI 4.0 و اندروید ۱۲ که می‌توانند نخستین ارتقا نرم افزاری بزرگ گوشی سامسونگ گلکسی A52s نیز محسوب شوند، سال آینده برای این گوشی میان‌رده منتشر خواهد شد.

اگر می‌خواهید بررسی کنید که آیا گوشی شما هم این آپدیت را دریافت کرده یا خیر، کافیست وارد صفحه تنظیمات گوشی خود شده، به بخش Software update بروید و روی دکمه Download and install کلیک کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم