ترنجی/ گوشی‌های سری iPhone SE، فروش بالایی دارند. دلیل این امر، ارائه شدن یک آیفون با قیمت پایین‌تر است. بر اساس اخبار جدید، گوشی iPhone SE 2022 ممکن است با نمایشگر IPS LCD معرفی شود. این گوشی، آخرین آیفون مجهز به این نمایشگر نخواهد بود!

شایعات نسبتاً زیادی از iPhone SE 2022 منتشر شده‌اند. یکی از این شایعات، به عدم تغییر در طراحی این گوشی اشاره دارد.

حال Gizmochina می‌گوید که احتمالاً گوشی iPhone SE 2022 سال آینده عرضه شود. اما قبل از عرضه این گوشی، گزارشات جالبی در مدل ویژگی‌های این گوشی متولد نشده منتشر شده است. این اخبار، از یک افشاگر چینی در ویبو با نام Arsenal نقل شده‌اند. بر اساس گفته‌های این فرد، گوشی آیفون SE 2022 از نمایشگر IPS LCD استفاده خواهد کرد. در نتیجه، این گوشی تنها گوشی هوشمند اپل در سال آینده خواهد بود که از چنین نمایشگری استفاده می‌کند. چرا که سری آیفون ١٣، تماماً مجهز به پنل نمایشگر از نوع OLED بود. در سال‌های اخیر، برندهای زیادی به سراغ استفاده از این پنل نمایشگر رفته‌اند. به کارگیری چنین نمایشگر در پرچمداران، یک امر کاملاً عادی است.

علاوه بر این، افشاگر مورد اشاره ذکر کرد که این گوشی مانند نسل قبل، یک نمایشگر جمع و جور و نسبتاً کوچک دارد. ظاهراً نسل جدید گوشی‌های iPhone SE، با شاسی iPhone XR ساخته می‌شود. قلب تپنده آن نیز احتمالاً Apple A15 Bionic خواهد بود. این مانند همان چیزی است که در ساخته شده iPhone SE 2020 از روی آیفون ٨ دیده بودیم. در ادامه اطلاعات فاش شده، آیفون SE 2022 در سه نسخه ۶۴، ١٢٨ و ٢۵۶ گیگابایتی عرضه می‌شود. این گزارش، رسمی نیست و بهتر است که فعلاً منتظر انتشار اخبار موثّق‌تری بمانید.

نظر شما در مورد این شایعات جدید چیست؟ آیا شما هم منتطر رونمایی از نسل جدید iPhone SE هستید؟ آیا فکر می‌کنید که استفاده از چنین نمایشگری در iPhone SE 2022، عاقلانه باشد یا مخالف چنین حرکتی هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم