ترنجی/ ردمی از یک تلویزیون هوشمند جدید با نام Redmi SmartTV X 2022 رونمایی کرده است. این تلویزیون، تمام امکانات کلیدی که از یک تلویزیون بالا رده انتظار دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این تلویزیون هوشمند جدید، در دو سایز ۵۵ و ۶۵ اینچی عرضه می‌شود. به جز این تفاوت، باقی مشخصات دو نسخه مورد اشاره یکسان هستند. نمایشگر این تلویزیون هوشمند تازه وارد، دارای وضوح 4K HDR است. رفرش ریت نمایشگر این تلویزیون، برابر با ١٢٠ هرتز است. بنابراین، اگر بخواهید به وسیله این محصول بازی را با نرخ فریم بالا انجام دهید، یک انتخاب جذاب در اختیار شما خواهد بود! همچنین این تلویزیون هوشمند جدید، از فناوری پردازش تصویر MEMC بهره می‌برد.

ردمی می‌گوید که تلویزیون هوشمند جدیدش، از ٣ گیگابایت حافظه رم و ٣٢ گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است. قابلیت HDMI 2.1 VRR در Redmi SmartTV X 2022 حضور دارد. سه درگاه HDMI، درگاه AV، دو عدد USB، آنتن برای اتصال به شبکه، بلوتوث و مواردی از این قبیل، همگی در تلویزیون هوشمند جدید ردمی قابل دسترسی هستند.

فناوری صدای اسپیکرهای تلویزیون Redmi SmartTV X 2022، از نوع Dolby Ahmos است. اسپیکر استریو با مجموع توان ٢۵ واتی نیز در این تلویزیون ارائه شده است. رابط کاربری Redmi SmartTV X 2022، همان MIUI For TV 3.0 است که بر پایه Android TV اجرا می‌گردد. ویژگی‌های جذاب دیگری نیز در این تلویزیون به چشم می‌خورند.

این تلویزیون، با نسل جدید کنسول بازی Xbox، سازگاری دارد و به سادگی می‌توان بازی‌های 4K 120FPS را بر روی آن اجرا کرد. میانگین دقت رنگی نمایشگر این تلویزیون، برابر با Delta E = 2 است. مغز متفکر این تلویزیون جدید ردمی، یک پردازنده ۴ هسته‌ای است. هسته‌های موجود در آن، از نوع Cortex-A73 است.

میزان تأخیر در پاسخگویی نمایشگر این دستگاه، تنها ۴ میلی ثانیه است. نمایشگر این تلویزیون، از ٩۴ درصد رنگ‌های موجود در گستره رنگی DCI-P3 پشتیبانی می‌کند.

قیمت نسخه ۵۵ اینچی این تلویزیون، برابر با ٢,٩٩٩ یوان (معادل ۴۶۵ دلار آمریکا یعنی حدود 12.7 میلیون تومان) و در کنار آن، قیمت نسخه ۶۵ اینچی برابر با ٣,٩٩٩ یوان (معادل ۶١٩ دلار آمریکا یعنی حدود 16.9 میلیون تومان) است.

نظر شما در مورد این تلویزیون جدید چیست؟ آیا فکر می‌کنید که در صورت توانایی، این تلویزیون جدید ردمی را خریداری کنید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم