گجت نیوز/ شیائومی از چندین محصول با محوریت خانه هوشمند رونمایی کرد. تفنگ ماساژ شیائومی،‌ پرده های هوشمند، بخاری و لامپ هوشمند نمایشگر مجموعه گجت‌های جدید را شکل می‌دهند.

شیائومی از سری محصولات جدید خانه هوشمند خود پرده برداری کرد. در میان محصولات جدید از سری Mijia Smart Home یک تفنگ ماساژ کوچک، پرده هوشمند مجهز به باتری، لامپ هوشمند نمایشگر و یک هیتر برقی دیده می‌شود.

محصولات خانه هوشمند شیائومی: تفنگ ماساژ، پرده هوشمند، لامپ و هیتر


تفنگ ماساژ شیائومی Xiaomi Mijia Mini Massage Gun نام دارد. این محصول هنوز وارد بازار نشده است و اطلاعات زیادی نیز از آن در دسترس نیست. در پوستر منتشر شده نیز تنها به سه رنگ مختلف این گجت و قیمت ۵۵ دلاری آن اشاره شده است.محصول بعدی پرده هوشمند شیائومی است. در این پرده از یک باتری لیتیومی استفاده شده است که از شارژ سریع ۲۷ وات پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید این پرده‌ها را به اسپیکر‌های Xiaoai متصل کنید و از طریق فرامین صوتی آنها را ببندید یا باز کنید. شیائومی قیمت ۱۴۰ دلاری را برای پرده‌ هوشمند خود در نظر گرفته است.سپس نوبت به Mijia Smart Display Hanging Light 1S می‌رسد. لامپ هوشمند نمایشگر شیائومی به بالای مانیتور متصل می‌شود و با روشن کردن اطراف میز کار خستگی چشم را کاهش می‌دهد. این لامپ را می‌توان برای نمایشگر‌هایی با ضخامت ۰ تا ۳۲ میلی‌متر استفاده کرد.

Light 1S از برنامه خانه هوشمند شیائومی پشتیبانی می‌کند و همچنین می‌توان آن را از طریق فرامین صوتی کنترل کرد. برای خرید این محصول باید حدود ۳۶ دلار هزینه کنید.