گیم فا/ در این تریلر، شرکت سونی به مصاحبه با یکی از اعضای ارشد استودیوی پولی‌فونی دیجیتال (Polyphony Digital) پرداخت و روش‌های متفاوت تجربه‌ی بازی Gran Turismo 7 را به نمایش گذاشت.

در این مصاحبه کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi)، مدیر ارشد پولی‌فونی دیجیتال دیدگاه خود را درباره‌ی فرهنگ ماشین‌رانی بیان کرد و از کیفیت تجربه‌ی این فرهنگ در بازی موردانتظار این استودیو سخن گفت:

بازی Gran Turismo 7 یک عنوان کامل است و روش‌های متفاوت بسیاری برای تجربه‌ی آن وجود دارد؛ شما می‌توانید سریع برانید، ماشین جمع‌آوری کنید، در ویرایشگر ظاهر ماشین خود را طراحی کنید یا عکس بگیرید. همه‌ی این‌ها عناصری از [سبک] زندگی شما با ماشین‌ها هستند.

پیش از این نیز یامائوچی جزییاتی از این بازی را در ماه سپتامبر منتشر کرده بود:

[Gran Turismo 7] از طرفی نقطه‌ی اوج مجموعه است که انتظارات طرفداران را در طول این سالیان برآورده خواهد کرد و از طرفی دیگر ماموریتی دشوار برای دربرگرفتن گستره‌ی کاملی از فرهنگ ماشین‌رانی [و انتقال آن] از [عناوین] گذشته به یک عنوان مستقل را آغاز می‌کند.
برای تجربه‌ی بخش داستانی این بازی باید به اینترنت متصل باشید. سازندگان علت این امر را مبارزه با تقلب برخی بازی‌بازان عنوان کرده‌اند.

شما می‌توانید هم‌اکنون بازی Gran Turismo 7 را به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد این مجموعه به قیمت 89.99 دلار خریداری کنید و از آیتم‌های اضافه‌ی این نسخه بهره‌مند شوید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم