گیم فا/ به تازگی شاهد انتشار بازی جدید The Dark Pictures با نام House of Ashes بودیم. در پایان این بازی تیزری به نمایش در آمد که بازی بعدی این سری را معرفی کرد. The Dark Pictures: The Devil In Me آخرین بازی از فصل اول The Dark Pictures خواهد بود.

سری آنتالوژی ترسناک سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) و بندای نامکو (Bandai Namco) یعنی The Dark Pictures تا کنون میزبان سه بازی متفاوت بوده است. پس از انتظار Man of Medan و Little Hope، جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز یعنی House of Ashes به تازگی در دسترس هواداران قرار گرفت. همانند نسخه‌های قبلی، House of Ashes هم شامل تیزری برای بازی بعدی این سری است.

The Devil In Me چهارمین بازی از سری The Dark Pictures خواهد بود. به نظر می‌رسد که داستان این بازی در مورد یک قاتل سریالی است. تیزر بازی هم شامل چندین صحنه از قتل‌های مخوف این قاتل می‌شود. هم‌چنین شاهد یک جسد متحرک فاسد در تیزر هستیم. جالب است بدانید که طبق ادعای این تیزر، The Devil In Me آخرین بازی از فصل اول سری The Dark Pictures خواهد بود. در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده کنید:

در حال حاضر مشخص نیست که چند فصل برای The Dark Pictures در نظر گرفته شده است. با این حال سوپرمسیو گیمز پیش از این گفته که برای هشت بازی در سری برنامه‌ریزی کرده است. البته پس از پایان فصل اول، این استودیو برای مدتی استراحت خواهد کرد تا برای فصل دوم آماده شود.

بازی The Dark Pictures: House of Ashes در حال حاضر بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن 5 و پلتفرم PC در دسترس است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم