شهر سخت افزار/ شرکت اپل هفته گذشته از ایرپادهای نسل سوم خود برای افرادی که می‌خواهند از کیفیت صوتی بالاتر و فناوری‌های بهتر برخوردار شوند، رونمایی کرد. با این حال بسیاری از کاربران منتظر عرضه نسل بعدی ایرپاد پرو به بازار هستند و اکنون یک منبع در شبکه‌های اجتماعی، تصاویری از AirPods Pro 2 منتشر کرده است.

این تصاویر به گزارش وب‌سایت MacRumers، از طریق یک منبع اثبات نشده به نام «Xerxes» منتشر شده‌اند و به نظر می‌رسد ایرپادهای جدید شباهت‌های بسیاری با نسل قبلی داشته باشند. با این وجود، از تصاویر مشخص است که در زیر ایرپادهای جدید دیگر حسگر نوری وجود نداشته باشد و این یعنی اپل از حسگر پوست ایرپادهای 3 در AirPods پرو نیز استفاده خواهد کرد.

حسگر پوستی می‌تواند تفاوت بین پوست گوش شما و دیگر سطوح را تشخیص داده و از این طریق، موسیقی تنها زمانی که هدفون‌های بی‌سیم روی گوش شما هستند، پخش شود. بیشترین تغییرات ظاهری را می‌توان در کیش شارژ مشاهده کرد، جایی که در زیر آن‌ها سوراخ‌های بلندگویی به چشم می‌خورد که می‌تواند به ویژگی جدید برای یافتن کیس خالی از ایرپادها مربوط باشد.

در سمت راست دستگاه نیز قسمتی فلزی در نظر گرفته شده که امکان اتصال راحت‌تر کیس AirPods Pro به جا سوییچی یا بندهای محتلف را فراهم می‌آورد. رونمایی اپل از ایرپادهای پرو جدید به احتمال زیاد در سال آینده اتفاق خواهد افتاد، زیرا این شرکت به تازگی از ایرپاد 3 رونمایی کرده و همچنین یک کیس شارژ MagSafe تازه برای ایرپادز پرو معرفی کرده است.

بر اساس برخی شایعات گذشته، اپل قصد دارد نسل بعدی AirPods Pro را با طراحی جدید و بدون ساقه به بازار بفرستد، برای همین در حال حاضر نمی‌توان تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی را تایید کرد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم