گیم فا/ تریلر جدیدی از بخش داستانی Halo Infinite منتشر شد و ارتقا گرافیک فنی و بصری این عنوان را به اشتراک گذاشت، جزییات ظاهری Craig نیز بخشی از این بهبود‌ها بودند.

در اولین نمایشی که از بازی Halo Infinite منتشر شد وضعیت فنی این عنوان مناسب نبود، جزییات پایین ظاهر Craig و حالت قیافه‌ای او تبدیل به یک شوخی اینترنتی شد و در تمام فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد. در حال حاضر Craig یکی از محبوب‌ترین meme‌هاست و حتی استودیوی توسعه دهنده‌ی بازی Halo Infinite با این شوخی کنار آمد و نام Craig را به رسمیت شناخت.

در قسمتی از تریلر نمایش داده شده از بخش داستانی بازی، طرفداران موفق به مشاهده‌ی ظاهر بهبود یافته و جدید Craig شدند. Craig در تریلر جدید از جزییات بیشتری در صورت بهره می‌برد و علاوه بر آن مو و ریش نیز دارد. ظاهر جدید Craig در تریلر جدید جذاب‌تر به نظر می‌رسد اما او تنها شخصیتی نیست که شامل بهبود‌ در ظاهر جزییات شده است،

دشمنان دیگر نیز در این تریلر از جزییات ظاهری بیشتری بهره می‌بردند و در طراحی آن‌ها از انواع مختلف مو و ریش استفاده شده بود. در حال حاضر جزییات ظاهری Craig و تمامی همرزمانش قابل قبول به نظر می‌رسد.

بخش داستانی Halo Infinite به همراه بخش رایگان چند‌نفره در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) منتشر می‌گردد. برخلاف بازی‌های قدیمی‌تر سری Halo، عنوان Halo Infintie از طراحی مراحل غیر خطی بهره می‌برد و توسعه دهندگان این عنوان المان‌های سند‌باکس مانند چرخه روز و شب را به آن اضافه کردند.

بازی Halo Infinite می‌تواند یکی از برترین عناوین پلتفرم Xbox باشد و برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری اکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم