ترنجی/ کمپانی چینی Meizu ترجیح می‌دهد تا به صورت گسترده وارد بازار جهانی نشود. فعالیت میزو حتی در چین نیز خیلی زیاد نیست. اما با این اوصاف، ایربادز جدید میزو با نام Meizu POP3 اخیراً معرفی شده است. این ایربادز، تماماً بی سیم است و قیمت کمی نیز دارد.

مشخصات فنی و قیمت ایربادز Meizu POP3
میزو در کنار تولید گوشی‌های هوشمند، گجت‌های پوشیدنی خودش را نیز تولید می‌کند. از جمله این محصولات، می‌توان به میزو واچ اشاره کرد.

به نقل از Gizmochina، میزو از ورود نسل جدید ایربادزهای کاملاً بی سیم خود خبر داده بود. در نهایت، امروز این کمپانی چینی از ایربادز Meizu POP3 رونمایی کرد. قیمت این ایربادز در چین، برابر با ٢٢٩ یوان یا ٣۵ دلار آمریکا است. اما با توجه به جشنواره‌هایی مانند Double 11 در چین، قیمت آن فعلاً به ١٩٩ یوان یا ٣١ دلار آمریکا کاهش یافته است.

اما به مشخصات این ایربادز می‌پردازیم. طراحی این ایربادز، به صورت نیمه گوش است و معماری آکوستیک میزو در آن دیده می‌شود. وزن هر گوشی، ۴.۵ گرم است. این سبکی، سبب راحتی بیشتر در استفاده طولانی مدت می‌گردد. این ایربادز جدید، مجهز به درایورهای پویا با قطر ١٣ میلی متری است. نسخه بلوتوث آن، ۵.٢ است. ایربادز میزو POP3، از ویژگی حذف نویز خودکار بهره مند است. استاندارد IPX5 نیز آن را تا حدودی در برابر قطرات آب مقاوم می‌سازد.

علاوه بر این، ایربادز جدید میزو از فرمان‌های لمسی پشتیبانی می‌کند. بنابراین، می‌توان به وسیله این فرمان‌ها پخش موسیقی را کنترل کرد و یا به تماس‌ها پاسخ داد. این ایربادز، از جفت سازی سریع گوشی‌های میزو پشتیبانی می‌کند. بنابراین، این قابلیت برای دیگر برندها قابل دسترسی نیست. در بخش باتری نیز میزو باتری ۴٠ میلی آمپر ساعتی را برای هر ایرباد در نظر گرفته است. به لطف این باتری، ایربادز بدون نیاز به شارژ تا ۶ ساعت مداوم موسیقی پخش می‌کند. اما با استفاده از باتری ۴٠٠ میلی آمپر ساعتی کیس شارژ، این ایربادز در یک چرخه تا ٢۴ ساعت دوام می‌آورد.

نظر شما در مورد ایربادز جدید میزو چیست؟ فکر می‌کنید شاهد عرضه جهانی این محصول باشیم یا خیر؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم