گیم فا/ عنوان وحشت بقای جدیدی بر اساس فیلم ترسناک و محبوب A Quiet Place در حال توسعه است و در سال 2022 منتشر خواهد شد.

این بازی در حال حاضر تحت نظارت استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) و توسط استودیوی ایلاجیکا (iLLOGIKA) در دست ساخت قرار دارد و گفته می‌شود که این بازی، داستانی ناگفته را از بقا در دنیای A Quiet Place بیان می‌کند. این جمله به ما می‌گوید که احتمالا بازی A Quiet Place وقایع فیلم را دنبال نخواهد کرد.

مسئول ارتباطات استودیوی سیبر اینتراکتیو، طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «بازی جدید در مکانی ترسناک در دنیای A Quiet Place رخ می‌دهد که شامل داستانی اصیل و گیم‌پلی‌ای منحصر به فرد خواهد بود. از همین حالا می‌توانم به شما اطمینان دهم که این بازی همان حس هیجان، ترس و درامی را که فیلم A Quiet Place به خاطر آن مشهور است، به شما منتقل خواهد کرد.

در حال حاضر، این بازی توسط استودیوی ایلاجیکا در حال ساخت است. این استودیو در فرانسه واقع شده و تیم تشکیل دهند‌ه‌ی آن از بازی‌سازان کهنه‌کار عناوین مشهوری مثل بازی‌های FarCry ،Rainbow Six و World War Z تشکیل شده است.»

از همین حالا وبسایت رسمی این بازی در دسترس قرار گرفته است، اما جز بازه‌ی انتشار بازی، هیچ اطلاعات قابل توجهی مثل لوگو یا اسم اصلی این عنوان را در اختیار مخاطبین قرار نمی‌دهد.

اولین فیلم A Quiet Place نقد‌های مثبت بی‌شماری را دریافت کرد و توانست بین مخاطبین سینما، مخصوصا در ژانر وحشت محبوب شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم