گیم فا/ استودیوی Flying Wild Hog خبر از تاخیر در عرضه‌ی Shadow Warrior 3 که قرار بود در سال 2021 منتشر شود، داد و این بازی حالا در سال 2022 منتشر خواهد شد.

اگرچه این استودیو قول داده بود که تاریخ انتشار Shadow Warrior 3 به زودی اعلام شود، اما اکنون تاخیر این عنوان را تا سال ۲۰۲۲ تایید کرده است. طی یک تریلر جدید، سازنده‌ی این عنوان گفت که روی این بازی سخت کار می‌کند و به زودی جزئیات بیشتری در مورد تاریخ انتشار آن را ارائه خواهد کرد.

Shadow Warrior 3 به طور مستقیم به ادامه‌ی داستان Shadow Warrior 2 می‌پردازد؛ لو ونگ (Lu Wang) و اوروچی زیلا (Orochi Zilla) با یکدیگر متحد شده و به دنبال مکان یک اژدها هستند. ا

ین بازی به جای تمرکز بر روی پیدا کردن لوت (Loot) و مراحلی که به طور تصادفی ساخته می‌شوند، به ارائه‌ی داستان و محیطی خطی می‌پردازد که در آن سکوبازی و تکنیک‌های حرکتی جدید از جمله دویدن بر روی دیوار و استفاده از قلاب، نقش بزرگ‌تری را به عهده دارند. علاوه بر این موارد، لو ونگ در کنار اسلحه‌های گرم و کیتانا، از سلاح‌های جدید و خاصی برای کشتن دشمنان استفاده می‌کند.

عنوان Shadow Warrior 3 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال توسعه است. در حالی که Flying Wild Hog هنوز نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلی‌استیشن 5 این بازی را تایید نکرده، مطمئناً علاقه‌مند به انتشار آن برای پلتفرم‌های بیشتری است.

در همین خبر می‌توانید تریلر جدید مربوط به اعلام تاخیر این بازی را مشاهده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم