گیم فا/ با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای جوان ناروتو، به زودی به این عنوان محبوب اضافه خواهد شد.

از تابستان قبل که دونالد ماستارد (Donald Mustard)، رئیس تیم سازنده‌ی Fortnite، قول اضافه شدن اسکین ناروتو را داده بود، خبر دیگری از این شخصیت پرطرفدار نداشتیم. تا الان که فایل‌های این بازی تحت بررسی قرار گرفتند.

آقای ماستارد گفته بود که این اسکین در آبان ماه (نوامبر) در دسترس قرار خواهد گرفت، در نتیجه در دو رویداد Fortnitemares یا Wrath of the Cube Queen خبری از او نخواهد بود. احتمالاً در هالووین می‌توانیم انتظار حضور این شخصیت را داشته باشیم.

دلیل اطمینان ما از رونمایی نزدیک این شخصیت، یافت شدن یک شخصیت غیرقابل بازی (NPC) با اسم رمز HeadbandK در داده‌های استخراج شده است. این شخصیت که به زودی به جزیره‌ی Fortnite اضافه خواهد شد، هنگام شکست خوردن کونای (kunai) انفجاری پرتاب می‌کند که اسلحه‌ی مرسوم دنیای انیمه و مانگای ناروتو است و گذشته از آن این شخصیت محبوب هدبند خاص خود را نیز دارد.

کاربر فعال در زمینه‌ی استخراج داده، Hypex، این اطلاعات را همراه با وجود یک آیتم دیگر به شکل ظرف رامن، غذای مورد علاقه‌ی ناروتو، یافته است.

هرچند که ناروتو به صورت یک شخصیت غیرقابل بازی اضافه خواهد شد، اما شکی نیست که در زمان حضور وی، می‌توانید او را از طریق فروشگاه خریداری کنید. از آنجا که دو نام HeadbandK و HeadbandS در داده‌ها وجود دارد، احتمالاً شاهد دو ظاهر متفاوت برای این شخصیت خواهیم بود. بعضی از هواداران نیز باور دارند که HeadbandK به دوست و رقیب قدیمی ناروتو، شخصیت ساسکه اشاره دارد و شاهد حضور وی نیز خواهیم بود.

به نظر می‌رسد که اپیک گیمز (Epic Games) راهی برای مخفی نگه داشتن اسکین شخصیت‌های مهم را تا زمان رونمایی رسمی آن‌ها پیدا کرده است. همچون کریس ردفیلد (Chris Redfield) و جیل ولنتاین (Jill Valentine) از فرنچایز ترسناک Resident Evil که تا زمان عرضه، ظاهر آن‌ها مشخص نشده بود. در نتیجه برای دیدن ظاهر اسکین Naruto باید تا انتشار رسمی آن، صبر کنیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم