گیم فا/ مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم پس و اشتراک اولتیمیت آن در رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس، هدیه‌ای را دریافت کرده‌اند که برای ایام هالووین جالب به نظر می‌رسد.

در حالی که ایکس‌باکس گیم پس یک سرویس اشتراکی شناخته شده در صنعت بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید، شرکت مایکروسافت این بار فیلم The Cabin in the Woods را به مشترکین خود هدیه داده است تا گریزی هم به دنیای فیلم و سینما زده باشد.

اعضای سرویس گیم پس که علاقه‌مند به دریافت این هدیه هستند، می‌بایست تا تاریخ 9 آبان ماه (31 اکتبر) به بخش Xbox Game Pass Perks در اپلیکیشن Game Pass مراجعه کرده و کد مربوطه را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که کد دریافتی هم تا تاریخ 9 آبان ماه اعتبار خواهد داشت.

The Cabin in the Woods نام اثری در ژانر وحشت است که در سال 2011، یعنی نزدیک به ده سال قبل به نمایش در آمد. کارگردانی این فیلم توسط آقای درو گودارد (Drew Goddard) به عمل آمده و آقای جاس ویدن (Joss Whedon) نیز نویسندگی آن را به عهده داشته است. The Cabin in the Woods توانسته است فروشی معادل دو برابر بودجه‌ی ساخت خود را در گیشه به ثبت رساند؛ موفقیتی که عمده‌ی آن به بازیگران سرشناس حاضر در این اثر بازمی‌گردد.

کریستین کانولی (Kristen Connolly)، کریس همسورث (Chris Hemsworth)، جسی ویلیامز (Jesse Williams)، ریچارد جنکینز (Richard Jenkins)، بردلی ویتفورد (Bradley Whitford) و آنا هاچینسون (Anna Hutchinson)، از هنرمندانی هستند که در این اثر ایفای نقش کرده‌اند.

داستان فیلم The Cabin in the Woods از این قرار است که گروهی دانشجو، به بیان دقیق‌تر پنج دوست، تصمیم می‌گیرند آخر هفته خود را کلبه‌ی روستایی دورافتاده‌ای سپری کنند؛ جایی که مورد حمله‌ی مخلوقات ماوراء الطبیعی قرار گرفته و شبی تمام نشدنی از جنس وحشت و خونریزی را تجربه می‌کنند. البته این تمام ماجرا نیست. گروهی متخصص که در یک اتاق کنترل حاضر هستند، تمام حرکات این جوانان خوف‌کرده را موشکافی و حتی در برخی موارد کنترل می‌کنند. در شرایطی که تمام تلاش‌های آن‌ها توسط چشم قدرتمند ساکن در آسمان خنثی می‌شود، آیا راه نجاتی وجود دارد؟

اشتراک سرویس‌های ایکس‌باکس گیم پس و ایکس‌باکس گیم پس اولتیمیت، به ترتیب با پرداخت ۱۰ و ۱۵ دلار(حدود 276 و 415 هزار تومان) در کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سریز ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تهیه است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم