ترنجی/ تاریخ رونمایی از Poco M4 Pro 5G رسماً مشخص شده است و ما فاصله زیادی با رونمایی این گوشی جدید پوکو نداریم.

پوکو تأیید کرده است که گوشی مذکور را به عنوان جدیدترین دستگاه سری M پوکو در تاریخ ٩ نوامبر (١٨ آبان) رونمایی می‌کند.

نکته مهم این است که پوکو تنها تاریخ رونمایی گوشی جدید خود را اعلام کرده است اما در پوستر رسمی این برند، جزئیاتی از Poco M4 Pro و یا مشخصات آن به چشم نمی‌خورد.

گمانه زنی‌های بسیاری وجود دارند. محتمل‌ترین استراتژی برای ارائه Poco M4 Pro 5G، ری-برندینگ یک دستگاه از ردمی است. با توجه به این که چیزی به رونمایی ردمی نوت ١١ نمانده است، ما احتمال می‌دهیم که Poco M4 Pro 5G در واقع نسخه ری-برند شده Redmi Note 11 خواهد بود.

این گوشی پیش از این با یک تراشه مدیاتک با حداکثر فرکانس ٢.۴ گیگاهرتزی تحت آزمایش قرار گرفته بود. هرچند که گیک بنچ اعلام کرده است تراشه این گوشی، MT6833P یا همان Dimensity 700 خواهد بود.

اما به طور دقیق‌تر، حداکثر فرکانس کاری پردازنده مرکزی تراشه این گوشی، برابر با ٢.۴ گیگاهرتز است. ما چنین مشخصاتی را پیش‌تر در تراشه Dimensity 810 دیده بودیم. بنابراین، ممکن است که ردمی نوت ١١ با تراشه ۶ نانومتری Dimensity 810 ارائه شود. مدل نامبر منتسب به Poco M4 Pro 5G در گیک بنچ، 21091116AC است. در نتیجه، باید منتظر بمانیم تا ببینیم که پوکو تصمیم دارد تا واقعاً از همان تراشه نسل قبل استفاده کند یا تراشه قدرتمندتری را برای گوشی مقرون به صرفه جدید خود در نظر می‌گیرد.

گفته می‌شود که شارژر این گوشی، توان بیشتری از نسل قبل دارد و توان آن به ٣٣ وات افزایش یافته است. همچنین این دستگاه ممکن است به نمایشگری از نوع AMOLED تجهیز شود. با توجه به این جزئیات رسمی، پیشنهاد می‌کنیم تا چند روز آینده منتظر بمانید که پوکو جزئیات بیشتری را از گوشی جدید خود به اشتراک بگذارد.

                                                                                               مشخصات پوکو M3 Pro 5G

نظر شما در مورد این دستگاه چیست؟ فکر می‌کنید قیمت Poco M4 Pro 5G در چه بازه قیمتی باشد؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم