گیم فا/ شرکت کپکام (Capcom) اعلام کرد که تاکنون بیش از 5 میلیون نسخه از عنوان Resident Evil Village فروخته شده و این سریعترین فروش در دهه اخیر برای Resident Evil است.

شرکت کپکام ضمن انتشار گزارشات مالی نیمه اول سال 2021، طی اعلامیه‌ای ادعا کرد که از زمان انتشار عنوان Resident Evil Village تا کنون، بیش از 5 میلیون نسخه از این بازی فروخته شده است. بر اساس گزارشات دیگر کپکام، این عنوان توانسته است سریع‌تر از هر Resident Evil دیگری در در ده سال اخیر، به فروش 5 میلیون نسخه‌ای برسد.

این شرکت در گذشته اعلام کرده بود که قسمت قبلی این عنوان، یعنی Resident Evil 7: Biohazard، در طی 15 ماه اول انتشار خود، توانسته بود به فروش 5.1 میلیون نسخه‌ای برسد، در حالی که عنوان Resident Evil Village همین میزان فروش را طی 5 ماه تجربه کرد.

رسیدن به فروش 5 میلیون نسخه‌ای برای عنوان Resident Evil 2 Remake نیز 11 ماه به طول انجامید. آخرین عنوانی که توانسته بود از فروش این عنوان جلو بزند، بازی Resident Evil 5 بوده است که تنها طی 4 ماه به این میزان فروش رسیده بود.

شرکت کپکام اعلام کرد که امیدوار است فروش عنوان Resident Evil Village از بازی قبلی این سری، یعنی Resident Evil 7 جلو بزند.

آنتونی مولانت (Antonie Molant)، کارگردان بازاریابی کپکام، طی مصاحبه‌ای گفت: «یکی از اهداف ما برای امسال این است که مطمئن شویم عنوان Resident Evil Village بیشترین فروش را در تاریخ سری Resident Evil تجربه کند.»

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (۱ مِی ۲۰۲۱)، برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم