logo

اطلاعاتی از بازی جدید وارنر برادرز Multiversus فاش شد

منبع
گيم فا
بروزرسانی
اطلاعاتی از بازی جدید وارنر برادرز Multiversus فاش شد

گیم فا/ کمی پیش‌تر اعلام شد که یک بازی شبیه Smash Bros به نام Multiversus توسط کمپانی وارنر بردارز (Warner Brothers) در حال ساخت است. حالا اطلاعاتی از این عنوان فاش شد.

وجود این بازی ابتدا در ردیت (Reddit) اعلام و در نهایت توسط روزنامه نگار معروف صنعت بازی‌سازی، جف گراب (Jeff Grubb)، نیز تأیید شد.

چند روز پس از پخش خبر، ویدویی از این بازی منتشر که با شکایت کمپانی وارنر برادرز سریعاً حذف شد. تصاویری از صفحه‌ی این عنوان نیز در فضای مجازی پخش شده است. در نهایت نیز کشف برند و نام تجاری جدید ثبت شده توسط برادران وارنر به نام Multiversus، به این شایعات صحت بخشید.

امروز نیز مدارکی از این اثر مورد انتظار توسط فردی با نام کاربری Resetera فاش شد که ظاهر بعضی از شخصیت‌ها، محیط مراحل و کنترلرهای این بازی را نشان می‌دهند.

اعلام شده که شخصیت‌هایی از تمام آثار کمپانی وارنر بردارز از جمله گندالف (Gandalf) از Lord of the Rings، آریا از Game of Thrones، تام (Tom) و جری (Jerry)، Mad Max ،Fred Flintstone ،Johnny Bravo بتمن، فین و جک از Adventure Time، باگز بانی (Bugs Bunny)، شگی از Scooby Doo، ریک از سریال Rick and Morty در این بازی حاضر خواهند بود. گفته شده که بعضی از شخصیت‌ها مثل Pickle Rick یا تام و جری دزد دریایی، چند ظاهر مختلف خواهند داشت.


 
 
 
همچنین خبر داده شده که شخصیت‌های بعدی در آینده به صورت بسته‌ی الحاقی فروخته خواهند شد که احتمالاً اولین آن‌ها بسکتبالیست مشهور Lebron James خواهد بود.

علاوه بر بازی‌های فرنچایز Smash، عنوان Multiversus به نظر شبیه به سری ویدیوهای یوتیوبی Super Power Beat Down است که در آن شخصیت‌هایی از فیلم، کمیک و کارتون‌های مختلف مثل گندالف و دارث ویدر (Darth Vader)، با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

مرحله‌های نمایش داده شده در اسناد فاش شده، نقشه‌ی treehouse از سریال انیمیشنی Adventure Time و Get Schwifty از Rick and Morty را شامل می‌شوند. در دو مرحله می‌توانیم دو شخصیت Wonder Woman و Galdalf را مشاهده کنیم که آماده‌ی مبارزه به نظر می‌رسند.

سازنده‌ی عنوان Multiversus مشخص نیست و تا الان وجود این بازی توسط وارنر برادرز به طور رسمی تایید نشده است. هرچند با سرعتی که اسناد و جزئیات آن در حال فاش شدن هستند، احتمالاً به زودی شاهد رونمایی رسمی این بازی خواهیم بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره