زومجی/ گروه تحلیل‌گر NPD آمار فروش بازی‌های ویدیویی طی ماه اکتبر(9 مهر تا 9 آبان) سال ۲۰۲۱ در آمریکا را منتشر کرد و در آن شاهد صدرنشینی Far Cry 6 هستیم.
 
گروه تحلیلگر NPD ماه به ماه آمار فروش کنسول و بازی‌های ویدیویی در آمریکا را منتشر می‌کند و در ماه اکتبر، شاهد این بوده‌ایم که کاربران ۴.۴ میلیارد دلار برای خرید سخت‌افزارهای بازی، محتوا و لوازم جانبی مربوطه هزینه کرده‌اند. این آمار دقیقا ۱۶ درصد بیشتر از همین بازه زمانی در سال گذشته است.

در زمینه کنسول‌های بازی و فروش آن‌ها، با اینکه پلی استیشن 5 در ماه سپتامبر به صدرنشینی ۳۳ ماهه‌ی نینتندو سوییچ خاتمه داد، در ماه اکتبر شاهد برگشت سوییچ به صدر جدول هستیم. بااین‌حال در زمینه بازی‌های ویدیویی و فروش آن‌ها، جدیدترین ساخته یوبیسافت صدرجدول را از آن خود کرده است.

به‌دنبال بازی Far Cry 6، بازی Back 4 Blood در رتبه دوم و بازی Metroid Dread در رتبه سوم قرار گرفته است. این در حالی است که بازی‌های Madden NFL 22 و Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba به‌ترتیب جایگاه های چهارم و پنجم را به خود اختصاص داده‌‌اند. درادامه می‌توانید جدول مربوط‌به ۲۰ بازی پرفروش ماه اکتبر در آمریکا را در زومجی مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

* فروش دیجیتالی بازی‌های ستاره‌دار درنظر گرفته نشده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم