بازار/اگر تاکنون از سیم کارت هوشمند استفاده نکرده اید جشنواره پاییز شاتل موبایل بهترین فرصت برای شماست تا به ازای هر 1000 تومان پرداخت بابت خرید سیم‌کارت هوشمند یا مودم شاتل موبایل، یک امتیاز برای برنده شدن در قرعه کشی جذاب آیفون 13 کسب کنید و با خرید شارژ و بسته اینترنت نیز شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید.

«شاتل موبایل» اپراتور نسل جدید تلفن همراه، برای اولین بار از نخستین «سیم‌کارت هوشمند» کشور با قابلیت اتصال خودکار به هر سه شبکه رادیویی اصلی همراه اول، ایرانسل و رایتل رونمایی کرده است. سیم‌کارت شاتل موبایل با بهره‌گیری از فناوری هوشمندی، شبکه های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و همیشه به صورت خودکار بهترین کیفیت شبکه 3G/4G را انتخاب می‌کند.

در صورتی که مشترک سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل باشید می توانید مانده حجم اینترنت خود را به دوره بعد انتقال دهید، با بسته های متنوع و مقرون به صرفه در هزینه اینترنت خود صرفه­جویی کنید، فیلم ها و سریال های به روز را بدون نیاز به خرید اشتراک در نماوا تماشا کنید و به طور کلی از خدمات منحصر به فرد شاتل موبایل بهره مند شوید.

 

 روش های خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل

به فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل به آدرس لینک مراجعه کنید.

با مرکز پشتیبانی شبانه‌روزی شاتل موبایل به شماره 09981000000 تماس بگیرید.

عبارت ak را به شماره 09981000000پیامک کنید تا کارشناسان شاتل موبایل برای انتخاب شماره و ارسال سیم‌‌کارت به درب منزل‌تان با شما تماس بگیرند.