شهر سخت افزار/ همانطور که می‌دانید شرکت آنر قصد دارد نسخه‌‌ی بعدی از گوشی‌های خود را با نام Honor 60 در ابتدای ماه دسامبر معرفی کند و در چند روز اخیر خبرهای بسیاری حول این گوشی‌ها منتشر شده است. امروز تصاویر واقعی گوشی آنر 60 منتشر شد تا علاقه‌مندان با طراحی جدید آنر برای محصولات خود آشنا شوند.

هرچند با توجه به گفته‌های مدیرعامل شرکت آنر انتظار می‌رفت گوشی‌های سری آنر 60 چند روز پیش معرفی شوند، اما این اتفاق نیفتاد و زمان رونمایی اسمارت‌فون‌های بعدی آنر به اول دسامبر موکول شد. با این وجود حتی هم‌اکنون که فقط 5 روز تا معرفی رسمی گوشی‌های Honor 60 باقی‌مانده است هم افشاگران دست از کار بر نداشته‌اند و تصاویر واقعی این گوشی را وارد فضای مجازی کرده‌اند.


 


اخیراً گوشی‌های Honor 60 و Honor 60 Pro در فروشگاه اینترنتی JD.com حضور یافته‌اند و همچنین امروز چندین تصاویر واقعی این گوشی‌ها منتشر شده است. در تصاویر افشا شده طراحی پر زرق و برق قاب پشتی گوشی را مشاهده می‌کنیم و از رندرهای منتشر شده نیز می‌توان اکثر جزئیات ظاهری این گوشی را رویت کرد.

بر اساس افشاگری‌های اخیر، هر دو گوشی آنر 60 و آنر 60 پرو دارای یک ترکیب دوربین سه‌گانه با سنسور اصلی 108 مگاپیکسلی هستند و دوربین سلفی آن‌ها نیز در طراحی حفره‌ای نمایشگر اولد (OLED) آن‌ها حضور یافته است. همچنین گفته می‌شود هر دو از چیپست Snapdragon 778G+ بهره می‌برند و دوربین سلفی آن‌ها نیز 50 مگاپیکسلی است.با توجه به اینکه در تصاویر افشا شده اندازه‌های گوشی‌های آنر 60 تفاوتی باهم ندارد، در حال حاضر هنوز مشخص نیست گوشی‌های Honor 60 و Honor 60 Pro در چه ویژگی‌هایی با هم متفاوت هستند. تنها تفاوت قابل مشاهده‌ی میان این دو، حاشیه‌های کوچکتر و نمایشگر خمیده در یکی و نمایشگر تخت به همراه حاشیه‌های ضخیم‌تر در دیگری است.
در هر صورت گوشی‌های سری Honor 60 شرکت مستقل آنر در تاریخ 1 دسامبر (10 آذر) در کشور چین معرفی می‌شوند؛ پس در نظر داشته باشید تمام اطلاعات افشا شده هم‌اکنون در حد حدس و گمان هستند و برای مشخصات دقیق محصولات بعدی آنر باید تا 5 روز دیگر صبر کرد.نظر شما در مورد طراحی گوشی‌های آنر 60 چیست، با توجه به مشخصات افشا شده آیا شما خرید این گوشی‌های را پیشنهاد می‌دهید یا خیر؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم