دیجیاتو/ شرکت آنر در تاریخ ۱۰ آذر (۱ دسامبر) از گوشی آنر ۶۰ رونمایی می‌کند. اکنون تیزر کوتاهی از این گوشی منتشر شده که طراحی آن را از جهات مختلف نشان می‌دهد. این سری احتمالا شامل آنر ۶۰ و آنر ۶۰ پرو و آنر ۶۰ SE خواهد بود.

تصاویری که چندروز پیش از آنر ۶۰ به بیرون درز کرده بود، با این ویدیو همخوانی دارد. طراحی پنل پشتی شباهت زیادی به آنر ۵۰ دارد و ماژول دایره‌ای دوربین این موضوع را نشان می‌دهد. همچنین نحوه رنگ آمیزی گوشی در پنل پشتی نیز این موضوع را دو چندان نشان می دهد.

در این ویدیو نمایشگر خمیده در دو طرف کاملا مشاهده می‌شود. البته تا رونمایی از این گوشی زمانی باقی نمانده و به زودی معرفی می‌شود. چندین گوش مختلف از این شرکت در پایگاه داده ۳C مشاهده شده است. این گوشی‌ها با شماره مدل GIA-AN0 ،ELZ-AN00 ،TNA-AN00 ،ANY-AN00 و LSA-AN00 رویت شده‌اند. احتمالا دو مدل از این دستگاه‌ها به آنر ۶۰ و آنر ۶۰ پرو مربوط می‌شود.

طبق گزارش‌های قبلی در آنر ۶۰ شاهد یک حفره به شکل قرص در سمت چپ بالای نمایشگر خواهیم بود که میزبان دوربین سلفی دوگانه است. نسخه پرو فقط یک دوربین سلفی دارد که در مرکز نمایشگر جای می‌گیرد. طبق گزارش‌های قبلی، مدل پرو از تراشه اسنپدراگون ۸۷۰ و یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره می‌برد.

گفتنی است آنر ۵۰ و آنر ۵۰ پرو با چیپ اسنپدراگون ۷۷۸G به بازار عرضه شدند. این در حالی است که نسخه SE آنر ۵۰ با تراشه دیمنسیتی ۹۰۰ در دسترس کاربران قرار گرفت. انتظار می‌رود آنر ۶۰ با چیپست قدرتمندتر و بهبود عملکرد دوربین از راه برسد. سری ۶۰ آنر با اوپو رنو ۷ پرو، اوپو رنو ۷ و رنو ۷ SE رقابت مستقیمی خواهد داشت. تا چند روز دیگر شاهد معرفی گوشی جدید آنر خواهیم بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم