بازی‌نما / مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves پس از اینکه در استرالیا رده‌بندی سنی دریافت کرد، حالا به تازگی توسط ESRB نیز برای PC و PS5 رده‌بندی شده است. از آنجایی که قرار است این مجموعه در اوایل سال 2022 منتشر شود، این مساله می تواند نشان‌دهنده این باشد که احتمالاً تاریخ انتشار آن در روزهای آتی اعلام خواهد شد. آیا چنین اعلامی قرار است در روز 9 دسامبر در جریان The Game Awards 2021 باشد؟ هنوز مشخص نیست.

مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves شامل نسخه ریمستر بازی‌های Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy است که هر دو در حال حاضر برای PS4 در دسترس هستند. ریمستر این دو بازی جلوه‌های بصری پیشرفته‌تری خواهد داشت؛ اگرچه جزئیات بیشتری در مورد بهبودها و حالت‌های گرافیکی آن‌ها هنوز فاش نشده است و تنها تایید شده است که Iron Galaxy Studios روی نسخه PC کار می‌کند. همچنین مشخص نیست که آیا دارندگان نسخه‌های فعلی PS4 می‌توانند در آینده بازی خود را به این نسخه جدید ارتقا دهند یا خیر.

به نظر می‌رسد که در حال حاضر قرار نیست بازی جدیدی در سری Uncharted عرضه شود. با این حال اما ایوان ولز، رئیس Naughty Dog، اخیراً تأیید کرده بود که این استودیو هنوز «علاقه زیادی» به این IP دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم