گیم فا/ بازی Halo Infinite با پشت سر گذاشتن عناوینی مانند Call of Duty: Warzone و Fortnite، به برترین بازی رایگان ایکس باکس تبدیل شده است.

تنها کمتر از چند هفته از انتشار رایگان بخش چند نفره‌ی بازی به شدت مورد انتظار Halo Infinite به مناسبت بیستمین سالگرد ایکس‌باکس می‌گذرد. با این همه، به نظر می‌رسد که طرفداران به شدت از این عنوان راضی بوده‌اند و محبوبیت بخش چند نفره‌ی Halo Infinite از همیشه بیشتر شده است. علاوه بر این، انتظار می‌رود که در طی هفته‌های پیش رو با عرضه‌ی محتواهای بیشتر برای این عنوان بر محبوبیت رو به رشدش افزوده شود.

بر طبق گفته‌ی فروشگاه ایکس‌باکس، عنوان Halo Infinite اکنون برترین بازی رایگان این پلتفرم است. به طور دقیق‌تر، در ایالات متحده و بریتانیا، بخش برترین بازی‌های رایگان فروشگاه ایکس‌باکس، Halo Infinite را به عنوان محبوب‌ترین بازی رایگان نشان می‌دهد. این بدین معنی است که Halo Infinite موفق شده تا بازی‌هایی مانند Call of Duty: Warzone و Fortnite را از نظر تعداد گیمرها شکست بدهد که رکورد بسیار خوبی برای این عنوان به حساب می‌رود.

در حالی که هنوز مشخص نیست تعداد گیمرهای همزمان این بازی دقیقاً چه تعدادی است، اما می‌دانیم که این عنوان موفق شده تا در زمان انتشار خود بیش از 272 هزار گیمر را در استیم (Steam) جذب نماید.

خوشبختانه، بخش چند نفره‌ی Halo Infinite به طور شگفت‌انگیزی مورد علاقه‌ی منتقدان و طرفداران قرار گرفته است. اگرچه همچنان برخی نگرانی‌ها در مورد بخش بتل پس (Battle Pass) غیر رایگان این بازی وجود دارد.

لازم به ذکر است که استودیوی 343 اینداستریز (343 Industries) در حال حاضر به شدت روی رفع مشکلات این عنوان تمرکز کرده است و قصد دارد تا Halo Infinite را در اوج خود نگه دارد.

نظر شما همراهان همیشگی ما در این رابطه چیست؟ به نظرتان عنوان Halo Infinite بازی موفقی خواهد شد یا خیر؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم