زومیت/ گزارش‌های جدید از آغاز تولید گوشی هوشمند گلکسی A13 4G در هند خبر می‌دهند.
   
انتظار می‌رود سامسونگ در هفته‌ها‌ی آینده (قبل از پایان سال جاری یا اوایل ۲۰۲۲) از گلکسی A13 رونمایی کند. این گوشی هوشمند در دو نسخه عرضه خواهد شد، گلکسی A13 و گلکسی A13 5G. ظاهرا تصاویر نسخه دوم پیش‌تر فاش شده و می‌توانید در زیر یکی از آن‌ها را مشاهده کنید.

به گزارش جی‌اس‌ام آرنا، هنوز تصاویری از نسخه 4G منتشر نشده، اما امروز شایعه جدیدی ادعا می‌کند این گوشی هوشمند دارای چهار دوربین در پنل پشتی خود است. اگر این اطلاعات درست باشد، گلکسی A13 یک دوربین بیشتر از برادر 5G خود دارد. مانند گلکسی A52s 5G، دوربین‌های این خانواده نیز به صورت عمودی قرار خواهند گرفت. گفته می‌شود گلکسی A13 4G دارای ساختار کاملاً پلاستیکی و براق است که واقعاً با توجه به قیمت اولیه پیش‌بینی شده آن جای تعجب ندارد.

این گوشی دارای جک هدفون ۳٫۵ میلی‌متری در پایین، در کنار پورت USB-C و اسپیکر خواهد بود. درضمن، دکمه پاور و دکمه تنظیم صدا هر دو در لبه سمت راست قرار گرفته‌اند.

گفته می‌شود، از قبل تولید A13 4G در هند در کارخانه Greater Noida آغاز شده است. این بدان معنا است که عرضه دستگاه مذکور نزدیک‌تر است چیزی است که انتظار داریم. گلکسی A13 5G قیمتی در حدود ۲۵۰ دلار(حدود 7.2 میلیون تومان) خواهد داشت و A13 4G قطعا باید ارزان‌تر از آن باشد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم