گیم فا/ جزئیاتی از چپتر سوم بازی Fortnite عرضه نشده، اما می‌دانیم چپتر دوم به زودی به پایان می‌رسد. حالا تصویری که احتمالاً نقشه‌ی چپتر جدید خواهد بود، منتشر شده است.

با توجه به توییت جدید حساب اپیک گیمز (Epic Games)، به نظر می‌رسد که نقشه‌ی Fortnite در پایان چپتر دوم، دچار تغییرات فراوانی خواهد شد. با این که این توییت تصویری از نقشه‌ی چپتر دوم را ضمیمه کرده، اما متن آن اشاره به دنیایی جدید بعد از مبارزه با ملکه مکعب (Cube Queen) دارد. احتمالاً تغییراتی عمده همچون پایان چپتر اول در سال ۲۰۱۹ میلادی را شاهد خواهیم بود. در آن زمان شاهد جایگزین شدن جزیره‌ی Athena با Apollo بودیم. در جزیره‌ی Apollo، برای بار اول ماهی‌گیری، وسایل نقلیه و شخصیت‌های غیرقابل بازی به عنوان Fortnite اضافه شدند.

با توجه به شایعات، جزیره‌ی جدید Artemis نام خواهد داشت. با این که دلیل این نام‌گذاری مشخصی نیست، اما به نظر می‌رسد که نقشه‌ی چپتر سوم از حالا فاش شده است.

طرحی از کانسپت یک جزیره، توسط یکی از هواداران با نام کاربری Edmire2k کشیده شده که به عنوان نقشه‌ی فاش شده‌ی چپتر سوم، در فضای مجازی دست به دست می‌شود. گاهی برای دور زدن قوانین رازداری شرکت‌ها، اطلاعات به صورت طرح کشیده شده و تئوری فاش می‌شوند. همچنین این طرح با دنیای بازی Fortnite مطابقت دارد.

این نقشه‌ی جدید، مکان‌های جدیدی را در خود جای داده است. مناطق قدیمی از جمله Pleasant Park نیز که در تمام ۱۸ فصل گذشته حاضر بوده، با ظاهر جدیدی برخواهد گشت. همچنین Tilted Towers که از حذف آن در ۲ سال پیش، بازگشت آن توسط اپیک تبلیغ شده بود، نیز برگشته است. زیست‌بوم‌های مختلف و پل‌های شبیه به PUBG، نیز به نظر منطقی می‌رسند. لازم به ذکر است که این طرح تایید نشده و در حد شایعه است.

رویداد نهایی چپتر دوم با نام “پایان (The End)” در ساعت ۲۳:۳۰ روز ۱۴ آذر ۱۴۰۰ (۵ دسامبر ۲۰۲۱)، آغاز خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم