گیم فا/ توسعه‌ی بازی بعدی سری Halo توسط جز کوردن (Jez Corden)، اینسایدر قابل اعتماد و معتبر ایکس باکس، فاش شده است. احتمالا این بازی نوعی اسپین‌آف برای فرنچایز باشد.

بر اساس این گزارش، 343 اینداستریز (343 Industries) در کنار توسعه‌ی Halo Infinite، روی نوعی اسپین‌آف Halo کار می‌کند. به عبارت دیگر، بازی بعدی این فرنچایز، Halo 7 یا هر دنباله‌ی اصلی دیگری نخواهد بود. جز کوردن در قسمت اخیر پادکست Xbox Two، این اطلاعات را فاش کرد.

کوردن درباره‌ی این بازی اطلاعات خاص دیگری را فاش نکرده است، اما به نظر نمی‌رسد که این بازی از خط اصلی سری Halo پیروی کند و همان‌طور که بسیاری از طرفداران Halo حدس می‌زنند، احتمالا این عنوان Halo Wars 3 باشد. البته این به آن معناست که 343 اینداستریز احتمالا با یک توسعه‌دهنده‌ی دیگر در این پروژه همکاری خواهد کرد؛ چرا که Halo Wars 2 نیز با همکاری استودیوی Creative Assembly ساخته شده بود. به طور کلی، توسعه‌ی Halo Wars 3 به خصوص با توجه به ارتباط بین کمپین Halo Infinite و کمپین Halo Wars 2، منطقی است.

اگر این اطلاعات درست باشد، سؤالاتی را در مورد آینده‌ی Halo Infinite ایجاد می‌کند. اگر قرار باشد 343 اینداستریز به قولی که برای Halo Infinite داده عمل کرده و این بازی را تا سال‌ها با به‌روزرسانی‌های خود پشتیبانی کند، به یک تیم بزرگ برای حمایت از این عنوان و ساخت بازی بعدی سری نیاز دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم