گیم فا/ اینطور که به نظر می‌رسد، احتمالاً جزئیات و اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار و در دست توسعه‌ی BioShock 4 به بیرون درز کرده است.

بدون شک، سری بازی‌های BioShock به شدت پر طرفدار هستند و به همین خاطر بسیاری از گیمرها مشتاقانه منتظر انتشار جزئیات بیشتری از نسخه‌ی چهارم این مجموعه می‌باشند. کمپانی توکی گیمز (2K Games) برای اولین بار در سال 2019 میلادی اعلام کرد که در میانه‌ی فرآیند ساخت عنوان جدید BioShock در استودیوی کلود چمبر (Cloud Chamber) قرار دارد، اما از آن زمان تاکنون جزئیات بیشتری در مورد اینکه این پروژه چگونه خواهد بود و چه ویژگی‌هایی خواهد داشت، منتشر نشده است.

با این همه، در حالی که ممکن است به زودی اطلاعات جدیدی از این عنوان توسط توکی گیمز منتشر شود، اما طرفداران دو آتیشه‌ی این سری فکر می‌کنند که وب‌سایت جدیدی را کشف کرده‌اند که به ما ایده‌ی بهتری درباره‌ی این بازی در دست ساخت و ویژگی‌هایی که ممکن داشته باشد، می‌دهد.

طرفداران این مجموعه در هفته‌ی گذشته وب سایتی به نام Theresalwaysalighthouse.com را پیدا کرده‌اند که نام آن مستقیما اشاره‌ای به یک خط دیالوگ از بازی BioShock Infinite است. خود سایت و تصاویر آن جزئیات زیادی ندارند و حاوی نکات بسیار کمی هستند. با این همه، در تصویر این سایت به وضوح می‌توان یک آسمان پر از ستاره را دید که در میانه‌ی آن یک ستاره‌ی بزرگ دیده می‌شود. نکته‌ی جالب‌تر این است که نام این سایت در جریان باشید می‌باشد که به وضوح نشان می‌دهد این سایت نوعی تیزر است که در زمان مناسب به‌روزرسانی خواهد شد و اطلاعات بیشتری را در اختیار ما خواهد گذاشت.

بر اساس آنچه در این وب‌سایت نشان داده شده است، تعدادی از طرفداران استنباط کرده‌اند که تصویر آسمان درخشان می‌تواند نشان دهد که احتمالا عنوان BioShock 4 در فضا اتفاق خواهد افتاد. پیش از این، این سری به طور قابل توجهی در مناطقی که در زیر دریا و بالای ابرها قرار داشتند، رخ داده است و روایت داستانی آن در مکان‌های مختلفی رقم خورده است. اگر روایت داستانی BioShock 4 در فضا اتفاق بیفتد، می‌توان گفت که یک حرکت بسیار مهم رخ داده است و این فرنچایز بسیار شبیه به ریشه‌های آن در عنوان System Shock، فرنچایزی که کن لوین (Ken Levine)، کارگردان سابق، قبل از توسعه‌ی سری BioShock روی آن کار می‌کرد، خواهد شد.

البته در مورد این وب‌سایت به طور کلی باید به چند نکته اشاره کرد. در وهله‌ی اول، اصلا سخت است که باور کنیم این سایت حتی متعلق به توکی گیمز است چرا که هیچ نشانی ندارد. این بدین معنی است که ممکن است این وب‌سایت ارتباطی با بازی BioShock 4 نداشته باشد و واقعاً تمام این‌ها یک سری تئوری پوچ باشند.

علاوه بر این، این سایت وب‌سایتی نیست که در طی روزهای گذشته ظاهر شده باشد. در عوض، این سایت سال‌هاست که وجود داشته است و به این معنی است که چیز جدیدی نیست و طرفداران تازه آن را کشف کرده‌اند. به این ترتیب، اصلا فکر نکنید که بر اساس این سایت احتمالا قرار است تا به زودی اخبار جدیدی از عنوان در دست ساخت BioShock 4 منتشر شود. با این همه، تا زمان انتشار اطلاعات رسمی از این بازی باید منتظر بمانیم.

نظر شما همراهان همیشگی ما در این رابطه چیست؟ به نظرتان عنوان BioShock 4 چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم