دیجی کالا/ بتلفیلد ۲۰۴۲ در حال حاضر بهترین وضعیت خود را ندارد. برای مثال تعدادی از ویژگی‌های بتلفیلدهای اصلی در بازی وجود ندارند همینطور اینکه پر از باگ است. دایس نیز در جریان مشکلات هست به همین دلیل اعلام کرده که ۳ به روزرسانی بزرگ را تا آخر سال میلادی جاری (اواسط طی ماه) عرضه خواهد کرد.

اولین آپدیت اصلی در تاریخ ۴ آذر (۲۵ نوامبر) عرضه شد. تغییرات موجود در این به روزرسانی اکثراً جزئی بوده و ویژگی تازه‌ای به بازی اضافه نمی‌کند. برای مثال هاورکرافت (Hovercraft) که در بازی قدرت بسیار زیادی داشت، حال کمی ضعیف شده است. همینطور اینکه باگی که باعث می‌شد به هم تیمی‌تان در نزدیکی دیوار دسترسی نداشته باشید از بین رفته است.

بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ را می‌توان یکی از بزرگترین بازی‌های آنلاین دانست ولی با اینحال مشکلات بسیاری دارد
مهم‌ترین آپدیت، شماره دو خواهد بود که در آن دقت تیراندازی در آن بالا خواهد رفت. اگر شما الان ماشه را بکشید، شانس اینکه گلوله شما به هدف نخورد بسیار زیاد است. مخصوصاً اگر هدف شما با فاصله زیادی قرار داشته باشد. بعد از این آپدیت دقت شما بالاتر خواهد رفت و مبارزات بهتر خواهند شد.

طبق گفته دایس آپدیت شماره ۳ بزرگترین مورد از زمان عرضه خواهد بود. این به روزرسانی قرار است در ماه دسامبر عرضه شود. اگر شما به لیست کامل موارد تغییر کرده در این به روزرسانی نگاه کنید، خواهید دید که مشکلات زیادی را برطرف کرده‌اند. در این لیست یک مورد مهم وجود دارد. آن‌ هم این است که شما لیست افرادی که می‌توانند شما را زنده کنند را ببینید. همینطور اینکه مشکلات بصری و نورپردازی بازی نیز برطرف شده است.


نقشه‌های بتلفیلد ۲۰۴۲ جزئیات بسیاری در خود دارند
در حال حاضر در بتلفیلد ۲۰۴۲ ویس چت ندارد. همینطور اینکه جدول امتیازات آخر هر بازی آنلاین نیز در حال حاضر در بازی وجود ندارد. دایس اعلام کرده که با دقت در حال کار روی این دو مورد است و زمانی که چیزی برای عرضه داشته باشد، حتماً اعلام خواهد کرد. در حال حاضر بتلفیلد نیازمند بهبود زیادی است. در اصل اینکه دایس بازی را ناقص عرضه کرده جای خود دارد اما در تلاش است تا هرچه زودتر مشکلات را برطرف کند. یکی از مشکلات شایع نقص در شرایط سطح زمین است که باعث می‌شود شما به طور ناگهانی به داخل زمین فرو بروید.

آخرین آپدیتی که قبل از انتهای سال میلادی عرضه خواهد شد هنوز اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که دایس به شدت در تلاش است تا آن را قبل از انتهای سال میلادی عرضه کند. اینطور که به نظر می‌رسد بهترین زمان برای تجربه بتلفیلد ۲۰۴۲ در دی ماه است که این به روزرسانی‌ها کامل منتشر شده و بازی در وضعیت مناسبی قرار داشته باشد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم