بازی‌نما / مشکلات مربوط به توسعه پر دردسر Dying Light 2 Stay Human مدتی است که کسانی را که مشتاقانه منتظر این بازی RPG اکشن هستند، آزار می‌دهد. به تازگی اما به نظر می‌رسد که این بازی ممکن است پس از مدتی طولانی، به موقع برای عرضه آماده شود. اگر این اتفاق بیفتد، خوشبختانه، شما به فضای خالی زیادی در کنسول خود برای تجربه این بازی نیاز نخواهید داشت.

آنطور که توسط اکانت توییتری PlaystationSize تایید شده است، فضای مورد نیاز بازی Dying Light 2 در نسخه PS5 کمی بیش از 21 گیگابایت و به طور دقیق برابر با 21.099 گیگابایت است. این البته منهای پچ روز اول این بازی است که این روزها انتظار انتشار آن برای همه بازی‌ها می‌رود. در همین حال، دانلود پیش از موعد بازی چند روز قبل از عرضه در 2 فوریه در دسترس خواهد بود.

فضای مورد نیاز بازی Dying Light 2 و زمان دانلود قبل از عرضه آن هنوز برای پلتفرم‌های دیگر مشخص نشده است. PS5 به لطف فناوری فشرده‌سازی قابل توجهی که دارد، تعداد کمی از بازی‌ها را با اندازه‌ای کوچکتر از نسخه‌های PS4 اجرا می‌کند. باید دید که آیا این مساله درباره این بازی نیز صدق می‌کند یا نه.

Dying Light 2 Stay Human برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC در 4 فوریه عرضه خواهد شد. اگرچه این بازی در گذشته نیز چندین بار به تعویق افتاده است، Techland با اطمینان گفته است که احتمال تکرار چنین تاخیری صفر است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم