گیم فا/ شرکت لهستانی تکلند (Techland) از به پایان رسیدن مراحل توسعه‌ی بازی Dying Light 2: Stay Human خبر داده است.

سرانجام پس از تاخیرهای متعدد، مراحل ساخت بازی Dying Light 2: Stay Human به پایان رسید و حال دیسک‌های این عنوان آماده تولید می‌شوند. در همین راستا تایمون اسمکتالا (Tymon Smektala)، طراح ارشد بازی، اخیراً در این باره توضیحاتی را ارائه داد.

ما از این موضوع (به پایان رسیدن ساخت بازی) بسیار خوشحال و هیجان‌زده هستیم. پس از سال‌ها کار سخت، با افتخار منتظر انتشار بازی Dying Light 2: Stay Human خواهیم بود.

این یک لحظه‌ی مهم برای همه‌ی ماست. بازی برای انتشار آماده شده است. اینکه مراحل ساخت بازی دو ماه قبل از انتشار به پایان رسیده، نشانه خوبی است؛ اما به این معنی نیست که کار ما در اینجا تمام می‌شود. هنوز برخی ارتقاها و ترفندها برای اضافه کردن و همچنین بازخورد طرفداران برای پیاده سازی وجود دارد. با این حال پایه و اساس بازی کامل و آماده انتشار است و من به کل تیم توسعه‌دهنده بسیار افتخار می‌کنم.
تکلند دو ماه آینده را صرف بهینه‌سازی، رفع مشکلات بازی Dying Light 2: Stay Human و همچنین ارائه‌ی پیش‌نمایش‌های مختلف از این اثر به رسانه‌ها خواهد کرد. علاوه بر این قرار است در تاریخ 11 آذر (2 دسامبر) و از ساعت 23:30 به وقت تهران، یک ویدیوی جدید 15 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی نمایش داده شود.

بازی Dying Light 2: Stay Human در تاریخ 15 بهمن 1400 (4 فوریه 2022) برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ (نسخه‌ی Cloud) منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم