گیم فا/ جدیدترین به‌روزرسانی بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition دیروز منتشر شد و بیش از ۱۱۷ باگ را برطرف کرد.

آپدیت ۱.۰۳ عنوان Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition، بسیاری از مشکلات حاضر در این سه‌گانه، از جمله غلط‌های املایی روی تابلوها و بارش بباران درون محیط بسته و حین کات‌سین‌ها را برطرف کرد. این به‌روزرسانی همچنین باعث می‌شود که در صورت پرواز در ارتفاع بالا محیط دیدتان توسط مه پوشیده شود.

این آپدیت، دومین به‌روزرسانی بزرگ است که برای این عنوان منتشر شده است. اولین آپدیت این اثر در ۲۹ آبان سال جاری (۲۰ نوامبر ۲۰۲۱) و همراه با بیانیه‌ی راکستار (Rockstar) منتشر شد. در این بیانیه، راکستار پذیرفت که بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در وضعیتی بسیار دورتر از استانداردهای این شرکت عرضه شده است. می‌توانید بخشی از تغییرات بوجود آمده را در زیر مشاهده کنید.

بسیاری از غلط‌های نگارشی و املایی در قسمت‌های مختلف بازی، صحیح شدند.

مشکل بارش باران در درون محیط بسته و حین صحنه‌های سینمایی برطرف شد.

دوربین سینمایی به هر سه بازی اضافه شده است.

در رایانه‌های شخصی، مشکل استفاده از کنترل در صفحه‌ی باخت مرحله، برطرف شده است.

در رایانه‌های شخصی، مشکل ذخیره‌ی پیشرفت که برای بعضی از کابران رخ می‌داد، برطرف شد.

مشکلات اجرا و نمایش بازی روی صفحه نمایش‌های فوق عریض، برطرف شد.

مشکل ذخیره نشدن تغییرات بوجود آمده در تنظیمات گرافیک بازی، برطرف شده است.

این سه‌گانه ماه قبل و همراه با بسیاری از مشکلات از جمله وجود موسیقی‌های بدون مجوز در فایل‌های این بازی، عرضه شد. دو هفته پیش راکستار بابت وضعیت بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition از هوادارن عذرخواهی کرد و قول انتشار چندین به‌روزرسانی را برای این اثر داد که دومین آپدیت دیروز عرضه شد.

عنوان Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition از حالا روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی (از طریق لانچر راکستار گیمز) قابل دریافت است. همچنین این سه‌گانه در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به iOS و Android می‌آید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم