باشگاه خبرنگاران/ توئیتر قصد دارد عکس‌ها و ویدیوهایی که بدون رضایت صاحبان آن‌ها در این پلتفرم منتشر شده را حذف و از تکرار چنین اتفاقاتی جلوگیری کند.

به گزارش رویترز؛ روز سه شنبه مدیرعامل توئیتر اعلام کرد که اجازه اشتراک‌گذاری رسانه‌های شخصی مانند عکس‌ها و ویدئو‌ها بدون رضایت مالک در پلتفرم خود را به شخص ثالث نخواهد داد. همچنین سیاست حفظ حریم خصوصی، اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی افراد ژمانند شماره تلفن، آدرس و کارت شناسایی را ممنوع می‌کند.

براساس گزارش‌ها، مدیرعامل توئیتر در یک پست وبلاگی اعلام کرد:"هنگامی که افرادبه ما اطلاع دهند که با اشتراک گذاری تصویر یا ویدئوی خصوصی خود موافقت نکرده اند و افراد ناشناس از تصاویر آنان استفاده کرده‌اند، ما محتوا را حذف خواهیم کرد.

قابلیت جدید واتساپ

پیش از این، توئیتر قابلیت خرید را به شبکه اجتماعی خود اضافه کرد. گفته شده این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق پخش زنده محصولات خود را تبلیغ و با مشتریان تعامل کرده، سپس لوازم خود را  بفروشند. همچنین قابلیت جدید به کاربران اجازه می‌دهند تا کسب و کارهای خود را گسترش دهند. براساس گزارش‌ها این قابلیت جدید در ۲۸ نوامبر افزوده شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم