گیم فا/ تنها 7 روز دیگر تا انتشار بخش داستانی جدیدترین نسخه‌ی سری Halo، یعنی بازی مورد انتظار Halo Infinite باقی مانده است. در همین حال، اخیراً لیست کامل اچیومنت‌های این اثر در دسترس قرار گرفته است که اطلاعات جالبی را ارائه می‌دهد. بخشی از این اطلاعات نشان می‌دهد که بخش داستانی بازی Halo Infinite در مجموع 14 ماموریت اصلی خواهد داشت.

از نظر تعداد مراحل، بازی Halo Infinite با عنوان Halo 2 برابری می‌کند؛ اما از طرف دیگر تعداد آن کمتر از تعداد مراحل بازی‌های Halo 5: Guardians و Halo 3: ODST است. البته باید در نظر گرفت که نسخه‌ی جدید این فرنچایز، یک اثر نیمه جهان باز است و تفاوت‌هایی با نسخه‌های پیشین دارد.

لازم به ذکر است که این تعداد تنها ماموریت‌های اصلی هستند. به لطف ساختار جهان باز Halo Infinite، تعداد زیادی ماموریت جانبی و فعالیت‌های اختیاری نیز در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

بازی Halo Infinite در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس عرضه خواهد شد و همانند دیگر عناوین Xbox Game Studios، از روز اول انتشار بر روی ایکس‌باکس گیم پس در دسترس خواهد بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم