گیم فا/ استودیوی 505 گیمز (505 Games) اعلام کرد که بسته‌ی الحاقی جدید Ghostrunner با نام Project_Hel در تاریخ 27 ژانویه‌ی 2022 (۷ بهمن ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد.

بسته‌ی الحاقی جدید با عنوان Project_Hel، شما را به جای Hel، یکی از حیله گرترین باس‌های بازی اصلی، قرار می‌دهد. در Project_Hel، او یک شخصیت مبارزه محور خواهد بود که سیستم پیشرفت توانایی مختص خود را دارد.

داستان Project_Hel شش ماموریت را شامل می‌شود که Hel را در هنگام پایین آمدن از برج Dharma دنبال می‌کند. همچنین این بسته‌ی الحاقی شامل دشمنان جدید، باس‌ها و شش آهنگ جدید از موسیقیدان مشهور، دنیل دیلاکس (Daniel Deluxe)، می‌شود.

شایان ذکر است که Project_Hel در ابتدا به عنوان یک قطعه‌ی کوچکتر از بسته‌ی الحاقی برنامه ریزی شده بود اما در نهایت به یک “تجربه‌ی Ghostrunner کامل” تبدیل شد.

علاوه بر داستان جدید، ۵۰۵ گیمز در حال برنامه ریزی برای یک بسته‌ی پوسته‌های جدید و رایگان نیز هست. این بسته شامل چندین شمشیر و دستکش مناسبتی خواهد بود و از ۷ دسامبر (۱۶ آذر) در دسترس قرار می‌گیرد.

هنگامی که Project_Hel منتشر شود، تبدیل به بزرگ‌ترین بسته‌ی الحاقی Ghostrunner تا به امروز خواهد شد. پلیرها می‌توانند برای یک بتای خصوصی اولیه که قبل از عرضه انجام می‌شود، ثبت نام کنند تا نامشان در بخش Credit و پایانی Project_Hel گنجانده شود.

بسته‌ی الحاقی Project_Hel حدود 15 دلار(حدود 400 هزار تومان) قیمت دارد و در 27 ژانویه (۷ بهمن) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ، پلتفرم رایانه‌های شخصی و آمازون لونا منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که دنباله‌ی بازی Ghostrunner نیز در دست توسعه قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم