گیم فا/ طبق اعلام شرکت کدمسترز (Codemasters)، فردا تاریخ انتشار بازی Grid Legends مشخص می‌شود و همچنین اولین تریلر گیم‌پلی این اثر نیز نمایش داده خواهد شد.

در تاریخ 3 دسامبر (12 آذر) و از ساعت 19:30 به وقت تهران، یک استریم ویژه در مورد عنوان Grid Legends پخش می‌شود که علاوه بر نمایش اولین تریلر گیم‌پلی، کریس اسمیت (Chris Smith)، کارگردان ایده‌پرداز بازی نیز در خصوص ویژگی‌ها، اتومبیل‌ها، محیط‌ها و رویدادهای این اثر صحبت می‌کند.

بازی Grid Legends در جریان رویداد EA Play Live در تابستان گذشته معرفی شد. این بازی یک حالت داستانی جدید را به مجموعه معرفی می‌کند که شامل “داستان کلاسیک خرابکاران” است. این برنامه بر روی سری Grid World تمرکز دارد و بازیکنان را «در جلو و در مرکز یک مستند پرواز بر روی دیوار قرار می‌دهد که هر لحظه را در داخل و خارج از مسیر به تصویر می‌کشد». همچنین این نسخه شامل حالت‌های جدید Boost و Elimination و مکان‌های تازه‌ای مانند مسکو و لندن نیز است.

بازی Grid Legends در سال ۲۰۲۲ میلادی در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم