گیم فا/ به تازگی اطلاعاتی از دنباله‌ی عنوان Prey 2017 منتشر شده است و به نظر می‌رسد که از این دنباله در رویداد The Game Awards 2021 رونمایی خواهد شد.

طبق این اطلاعات، اعضای استودیوی آرکین (Arkane) در Austin در حال حاضر به طور همزمان روی دو عنوان مختلف کار می‌کنند. می‌دانیم که یکی از این عناوین بازی Redfall است، اما حالا به نظر می‌رسد که آن‌ها همچنین تیم کوچک‌تری دارند که بر روی دنباله‌ی عنوانPrey کار می‌کند.

این پروژه از یک نسخه‌ی آزمایشی در سال 2019 ایجاد شد و از زمانی که مایکروسافت شرکت بتسدا (Bethesda) را خریداری کرد، تبدیل شدن آن به یک بازی کامل، نزدیک‌تر از همیشه شده است. در واقع مایکروسافت بسیار مشتاق است که این دنباله را برای افزایش عناوین باکیفیت‌تر روی گیم‌ پس و پلتفرم‌های خود ببیند.

بر اساس شایعه‌ی منتشر شده، این دنباله از Prey 2017 کوتاه‌تر خواهد بود و وقایع آن به بعد از سکانس پایانی بازی اول مربوط می‌شوند. گفته می‌شود که این بازی ساختاری شبیه به Deus Ex دارد که دارای سطوح شهری باز با مجموعه‌ای از ماموریت‌های اصلی و اختیاری است که توسط تعداد معدودی از انسان‌های بازمانده به شما داده می‌شوند.

ظاهرا این دنباله Prey 2: Neuroshock نام خواهد داشت و انتظار نمی‌رود که در صورت رونمایی چیزی بیشتر از یک تریلر Cgi از آن منتشر شود.

توجه داشته باشید که تمام این اطلاعات غیررسمی هستند و هیچ یک از اعضای آرکین یا بتسدا ساخت این دنباله را تایید یا رد نکرده‌اند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم