بازی‌نما / آپدیت جدید بازی Battlefield 2042 اکنون منتشر شده و اصلاحات زیادی را همراه با شروع پیش‌فصل در این بازی اعمال می‌کند. ماموریت‌های هفتگی برای این بازی از دوشنبه آینده آغاز می‌شود و هر هفته سه ماموریت به بازی اضافه می‌شود که به بازیکن XP پاداش می‌دهد. تکمیل همه آن‌ها «یک آیتم تزیینی منحصر به فرد» را به همراه خواهد داشت.

آپدیت جدید بازی Battlefield 2042 که 0.3.0 نام دارد، برای نقشه‌های Rush on All-Out Warfare در Battlefield Portal طرح‌های جدیدی ارائه می‌کند. همچنین مود Vehicle Team Deathmatch به عنوان یک مود جدید قابل سفارشی‌سازی به بازی اضافه می‌شود. بهبودهایی نیز برای Collection Menu ارائه شده که اتچمنت‌‌هایی را که به تازگی باز شده‌اند، در حال حاضر استفاده می‌شوند و یا هنوز قفل هستند، بهتر نشان می‌دهد.

رابط کاربری نیز دچار تغییراتی شده است. برای مثال آیکون‌‌های جهان پلیر، بنا به فاصله او با آن‌ها تغییر می‌کند. همچنین نشانگرهایی برای بازیکنانی که مهمات و/یا سلامتی کمی دارند، کسانی که نیاز به احیا یا توانایی احیا دارند و غیره اضافه شده است. در مجموع 150 اصلاح و تغییرات در گیم‌پلی بازی رخ داده است.

پچ نوت این آپدیت را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید. انتظار می‌رود آپدیت کوچک دیگری نیز در روزهای آتی منتشر شود که تمرکز آن بر ایجاد تعادل در تغییرات و فیکس کردن باگ‌های کلی برای بهبود بیشتر تجربه گیم‌پلی بازی است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم