گیم فا/ شرکت میکرویدس (Microids) از تاخیر در انتشار بازی ماجراجویی Syberia: The World Before خبر داد.

بازی Syberia: The World Before ابتدا قرار بود در تاریخ 19 آذر (10 دسامبر) برای رایانه‌های شخصی منتشر شود اما حال عرضه‌ی آن به سه ماهه‌ی اول سال 2022 میلادی موکول شده است. نسخه‌های کنسولی این بازی نیز همچنان قرار است در سال آینده عرضه شوند.

در همین راستا، شرکت میکرویدس به‌تازگی بیانیه‌ای را در خصوص تاخیر در عرضه‌ی بازی Syberia: The World Before منتشر کرده است: « می‌خواهیم چند خبر مهم در مورد تاریخ انتشار بازی Syberia: The World Before را به اشتراک بگذاریم. در ابتدا انتشار این بازی برای ۱۰ دسامبر ۲۰۲۱ بر روی رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده بود، اما تصمیم گرفتیم که عرضه را تا سه ماهه اول ۲۰۲۲ به تعویق بیاندازیم. به‌زودی اطلاعات بیشتری را در مورد تاریخ دقیق انتشار ارائه خواهیم کرد. ما متعهد به انتشار بهترین بازی ممکن هستیم تا یک ماجراجویی همه جانبه را ارائه دهیم که شما را با خود همراه کند و در عین حال، به جهان Benoit Sokal وفادار می‌ماند.

در حال حاضر لازم به نظر می‌رسد که به خود فرصت دهیم تا در بهترین شرایط، توسعه‌ی بازی را به پایان برسانیم. ما در حال حاضر بسیار مطمئن و مشتاق هستیم تا ماجراهای جدید کیت واکر را با شما به اشتراک بگذاریم. متقاعد شده‌ایم که بازیکنان در مورد قسمت بعدی این مجموعه مشتاق خواهند بود. اخبار و به‌روزرسانی‌های بعدی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.»

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم