گیم فا/ شرکت کدمسترز (Codemasters) تاریخ انتشار GRID Legends را 6 اسفند ماه 1400 (25 فوریه 2022) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی اعلام کرد.

در حال حاضر پیش‌خرید این بازی با Ravenwest و بسته‌ی Seneca Legends Double در دسترس است که اتومبیل‌های جدید، رویدادهای اضافی و موارد شخصی‌سازی را اضافه می‌کند. همچنین یک نسخه‌ی Deluxe شامل Voltz Legends Pack (دو اتومبیل جایزه و گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتر) و Mechanic Pass (برای باز کردن سریع‌تر قفل ارتقای اتومبیل) به همراه دسترسی به چهار نسخه گسترش‌دهنده‌ی پس از انتشار نیز وجود دارد.

GRID Legends دارای بیش از 100 اتومبیل و بیش از 130 مسیر برای رانندگی است. شخصیت‌های هوش مصنوعی متعدد نیز که هر کدام رفتار منحصر به فرد خود را دارند. از نظر تنوع وسایل نقلیه Big Rigs، هایپرکار، خودروهای تک سرنشین، خودروهای الکتریکی، نمونه‌های اولیه و موارد دیگر برای مسابقه وجود دارند.

همچنین “صدها” رویداد در حالت‌های متعدد، از جمله دریفت ران بازگشتی، وجود خواهد داشت اما اگر می‌خواهید رویداد خود را ایجاد کنید، Race Creator می‌تواند به شما کمک کند. این امر اجازه می‌دهد تا مواردی مانند مسابقات 50 دور، ماشین‌های الکتریکی در مقابل تجهیزات بزرگ و موارد دیگر را انجام دهید.

یک حالت داستانی جدید در این بازی به نام Driven to Glory نیز وجود دارد که به عنوان یک داستان کلاسیک با محوریت سری Grid World شناخته می‌شود. اطلاعات بیشتر در مورد حالت Career و حالت چندنفره آنلاین نیز در آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم