گیم فا/ فصل پنجم بازی Sea of Thieves روی ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی راه اندازی شده است و شامل یک ویژگی کلیدی جدید یعنی توانایی دفن گنج می‌شود.

تا به حال، شما فقط می‌توانستید گنج‌های باقی‌مانده از NPCها را کشف کنید، اما فصل پنجم Sea of Thieves به شما امکان می‌دهد ثروت‌های دفن شده‌ی دزدان دریایی دیگر را نیز کشف کنید. مسلما گنج دفن شده‌ای که فراموش شود ارزشی ندارد، البته خوشبختانه ویژگی جدید به شما امکان می‌دهد یک نقشه‌ی گنج بسازید که می‌توانید از آن برای پیگیری گنج خود استفاده کنید یا به‌عنوان جایگزین، آن را در Quest Board جدید در هر Outpost به اشتراک بگذارید تا برای دزدان دریایی دیگر چالشی را ایجاد کنید. اگر افراد دیگر گنج شما را پیدا کنند، مقداری شهرت به دست خواهید آورد.

البته، دزدان دریایی به دلیل صداقت و قابل اعتماد بودنشان شناخته نمی‌شوند، بنابراین اگر گنج پلیر دیگری را دنبال می‌کنید، همیشه برای این احتمال آماده باشید که چیزی که حفر می‌کنید، یک بشکه انفجاری باشد.

فصل 5 همچنین 100 تیر پاداش رایگان به همه‌ی پلیرها و علاوه بر آن، یک Plunder Pass جدید با جوایز جذاب اضافه می‌کند. همچنین در این فصل مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی از جمله نشستن و خوابیدن، سایبان‌های جدید، زمزمه کردن و موارد دیگر وجود دارد.

عنوان Sea of Thieves هم‌اکنون برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اکس/اس و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دسترس است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم