گیم فا/ طبق گزارش منتشر شده از سوی یک منبع داخلی، پروژه‌ی مخفی Resident Evil Outrage لغو شده است و احتمالاََ هم‌اکنون در دست ساخت قرار ندارد.

سری Resident Evil را می‌توان از محدود فرنچایزهایی دانست که در بازه‌ای طولانی توانسته کیفیت خود را حفظ کند و این یک دستاورد بسیار بزرگ محسوب می‌شود. ما فقط در سال 2021 دو بازی Resident Evil Village و Resident Evil 4 VR را دریافت کردیم که هر دو توانستند نظر مخاطبین و منتقدین را به خود جلب کنند. همچنین این موضوع آشکار است که چندین پروژه از این سری در دست ساخت قرار دارد. یکی از این پروژه‌ها ریمیک تمام عیار Resident Evil 4 است و احتمالاََ بازی اصلی بعدی نیز در مراحل ایده‌پردازی قرار داشته باشد.

اوایل امسال اطلاعات گسترده‌ای از شرکت کپکام فاش شد. در میان اطلاعات لو رفته، پروژه‌ای تحت نام Resident Evil Outrage نیز دیده می‌شد که البته احتمالاََ یک نام موقتی بوده است. شایعه‌های شکل گرفته حول این پروژه به این موضوع اشاره داشتند که Outrage تحت انحصار پلتفرم نینتندو سوییچ قرار دارد و شخصیت اصلی آن نیز ربکا چمبرز (Rebecca Chambers) خواهد بود. در هر حال، نیت‌دریک (NateDrage)، منبع داخلی شناخته شده‌ی نینتندو، متذکر شده است که چنین پروژه‌ای دیگر وجود ندارد و شایعه‌های حول آن نیز غلط بوده‌اند.

این منبع داخلی، در فرومی اعلام کرد که بهتر است Resident Evil Outrage را فراموش کنیم. وقتی از او توضیحات بیشتر درخواست شد، وی در جواب توضیح داد که اگرچه این پروژه می‌تواند در قالب ساختاری متفاوت همچنان وجود داشته باشد اما ساختار اولیه لغو شده است. نیت‌دریک همچنین متذکر شد که Outrage قرار بود یک بازی چندنفره باشد و ارتباطی با نینتندو سوییچ نداشته است. در حقیقت، پروژه‌ی دیگری از سری Resident Evil همچنان برای نینتندو سوییچ توسعه می‌یابد.

تمامی گزارش‌ها و اطلاعات پیرامون Resident Evil Outrage شایعه‌ای بیش نیستند و این خبر نیز از چنین قاعده‌ای پیروی می‌کند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم