گیم فا/ پیروی عرضه‌ی نسخه‌ی Definitive Edition سه‌گانه‌ی GTA، یک طرفدار با کلیپی تحت عنوان Red Dead Redemption 2 Definitive Edition راکستار را مورد تمسخر قرار می‌دهد.

از زمان انتشار در سال ۲۰۱۸، بازی Red Dead Redemption 2 به عنوان یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی تمام دوران شناخته شده است. حتی پس از گذشت بیش از سه سال، مخاطبین همچنان در مورد آرتور مورگان، باند ون در لیند و ماجراهای دیوانه‌کننده و احساسی که در طول بازی رخ می‌داد، هیجان زده می‌شوند.

حتماََ به جنجال اخیر پیرامون راکستار گیمز (Rockstar Games) واقف هستید و می‌دانید که طرفداران از کیفیت GTA Trilogy The Definitive Edition چندان راضی نیستند. این سه‌گانه مملوء از باگ‌ها، مشکلات کنترلی و بصری بود و طرفداران را به این فکر انداخته است که اگر برای سایر بازی‌های موجود این توسعه‌دهنده چنین نسخه‌ای عرضه شود، نتیجه چه می‌شود؟

نتیجه‌ی این تفکرات شامل میم‌های خنده‌دار و حتی برخی ویدیوهایی است که طرفداران تهیه کرده‌اند، از جمله ویدیویی که توسط یوتیوبری به نام AkkoCHAKO ساخته شده است.

نظر شما چیست؟ آیا نسخه‌ی Definitive Edition بازی Red Dead Redemption 2 نیز مانند GTA Trilogy خواهد شد؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم