گیم فا/ مشترکین Xbox Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate از این ماه به بعد دیگر قادر به تجربه‌ی هشت بازی متفاوت نخواهند بود. در میان این بازی‌های ایکس‌باکس و PC نام چند بازی AAA هم به چشم می‌خورد.

البته همین هفته شاهد اضافه شدن بیش از هشت بازی روی Xbox Game Pass بودیم. مسئله‌ای که پذیرفتن حذف این هشت بازی را کمی راحت‌تر خواهد کرد. در هر صورت اگر متوجه حذف بازی‌هایی مثل Football Manager 2021 شده‌اید، این به خاطر حذف آن‌ها از این سرویس است. حذف این بازی‌ها از Xbox Game Pass به این معنا است که دیگر قادر به خرید آن‌ها با 20 درصد تخفیف هم نخواهید بود.

مثل همیشه مشخص نیست که آیا این بازی‌ها در آینده به Xbox Game Pass باز خواهند گشت یا خیر. اکثر این بازی‌ها دارای اهمیت بالایی نبودند. مسئله‌ای که بازگشت آن‌ها به این سرویس را کمی دور از احتمال می‌کند. با این حال در گذشته هم شاهد بازگشت بازی‌های مستقل به این سرویس بوده‌ایم.

در هر صورت باید گفت که هشت بازی حذف شده از سرویس Xbox Game Pass بازی‌های Haven، FIFA 19، Call of the Sea، Hello Neighbor، Morkredd، Moving Out، Lego Batman 2: DC Super Heroes و همان‌طور که اشاره شد Football Manger 2021 هستند.

سرویس‌های Xbox Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate در حال حاضر با قیمت ماهیانه 10 دلار(حدود 279 هزار تومان) و 15 دلار(حدود 418 هزار تومان) روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس هستند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم