رمزارز نیوز/ بر اساس شاخص Leverage Ratio به نظر می‌رسد که بیت کوین تا دوماه آینده 75 هزار دلار را خواهد دید!

نسبت معاملات اهرمی بیت کوین در 24 ساعت گذشته 22 درصد کاهش یافت. آخرین باری که این شاخص یک ریزش 24 درصدی را تجربه کرد در ماه سپتامبر بود. در سپتامبر این شاخص 24 درصد ریزش کرد و قیمت آن تا سطح 40 هزار دلار رسید. بعد از این ریزش، قیمت بیت کوین 74 درصد صعود کرد و با رسیدن به محدوده 69 هزار دلار، یک رکورد قیمتی جدید را به ثبت رسانید.
درحال حاضر اگر در بازه زمانی مشابه، انتظار رفتار مشابهی را از قیمت داشته باشیم، ممکن است تا ژانویه 2022 قیمت بیت کوین به محدوده 75 هزار دلار برسد. این اتفاق از تئوری چرخه بازار و گسترش آن حمایت می‌کند و برهمین اساس انتظار می‌رود که قیمت بیت کوین محدوده‌های حدود 100 هزار دلار را نیز لمس کند و حتی فراتر از آن برود.

نکته قابل توجه این است که چرخه فعلی بسیار متفاوت از چرخه‌های قبلی است و می‌توان گفت که بازار از قله‌های قیمتی حاصل از فومو به یک رشد پایدار رسیده است. واقعیت این است که ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور عرضه بیت کوین تا حدی کم شود که تنها راه برای خریدن بیت کوین ارائه پیشنهادات قیمتی بالا برای ترغیب دارندگان بیت کوین به فروش باشد. 

در شرایط فعلی نگهداری پول نقد به جای خریدن بیت کوین یکی از بدترین تصمیماتی است که یک فرد می‌تواند داشته باشد! بهتر است به جای از دست دادن ارزش سرمایه به فکر کسب سود بیشتر باشید!

این خبر صرفاً یک خبر تحلیلی است و به معنی تأیید یا توصیه نیست.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم