تکفارس/ شیائومی مدتی پیش توانست همراه با سامسونگ تبدیل به بزرگ‌ترین تولید کننده گوشی‌های هوشمند در سراسر جهان شود. در واقع این شرکت سرانجام بعد از چندین سال به سلطنت سامسونگ بر بازار گوشی پایان داد.

هر چند که این دو شرکت به عملکرد موفق خود در بازار ادامه داده‌اند اما این شرکت شیائومی بود که توانست تا از فرصت به‌دست آمده نهایت استفاده را برده و به یکی از برترین شرکت‌های سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند طی سال‌های جاری تبدیل شود.

با وجود این که شیائومی نیز برای مدتی در لیست سیاه آمریکا قرار داشت اما پس از خروج از این لیست، این شرکت عملکرد فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت و در واقع در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ موفق شد تا گوشی‌های بیشتری را نسبت به سامسونگ به فروش رسانده و در حال حاضر نیز از این نظر با فاصله‌ای ۲ درصدی پشت سر غول فناوری کره‌ای قرار گرفته است.

این هفته شما می‌توانید معرفی ویدیویی ۵ عدد از بهترین گوشی‌های هوشمند این شرکت در سال جاری میلادی را در زیر تماشا کنید. به نظر شما شیائومی می‌تواند به سلطه همیشگی سامسونگ بر این صنعت ادامه دهد یا غول کره‌ای مذکور دیگر به این شرکت چینی حتی یک بار هم چنین اجازه‌ای نخواهد داد؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم