گیم فا/ این طور که به نظر می‌رسد هر فایل ذخیره تنها یک بار قادر به تجربه‌ی ماموریت‌های داستانی Halo Infinite خواهد بود. برای بازگشت به این ماموریت‌ها باید یک بازی جدید را آغاز کنید.

مایکروسافت تایید کرده که پس از به پایان رساندن یک ماموریت داستانی Halo Infinite، دیگر قادر به تجربه‌ی آن برای بار دوم نخواهید بود. البته می‌توانید یک فایل ذخیره‌ی جدید ایجاد کرده و بازی را از اول انجام دهید. جدا از قابلیت تجربه‌ی دوباره ماموریت‌های بازی برای سرگرمی، چیزی که در عناوین قبلی این سری از طریق منوی اصلی قابل انجام بود، این خبر بدی برای کسانی است که به 100 درصد کردن بازی علاقه دارند. دو ماموریت ابتدایی Halo Infinite در Zeta Halo قرار دارند و پس از تکمیل آن‌ها راهی برای بازگشت وجود ندارد. این یعنی در صورت از دست دادن Collectibleها باید دوباره از اول بازی را آغاز کنید.

پس از این دو ماموریت ابتدایی، بازی وارد فاز جهان باز خود شده و شما قادر خواهید بود به نواحی قبلی بازگشته و آیتم‌های مورد نظر را جمع‌آوری کنید. هم‌چنین پس از به پایان رساندن بازی هم قادر به گشت و گذار در جهان بازی خواهید بود. با این حال حتی در این صورت هم توانایی تجربه‌ی ماموریت‌هایی که قبلا به اتمام رسانده‌اید را نخواهید داشت.

بازی Halo Infinite در حال حاضر برروی ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دسترس است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم