دیجیاتو/ پس از مدت‌ها انتظار برای بهینه‌سازی مایکروسافت لانچر در اندروید، حالا به‌روزرسانی این اپلیکیشن بالاخره از طریق گوگل پلی استور منتشر شده است. در این نسخه می‌توانید بازطراحی بخش اخبار و شمایل جدید و شفاف قسمت‌های مختلف برنامه را مشاهده کنید.

مایکروسافت لانچر در نسخه ۶.۲۱۱۱۰۲.۰۱۰۱۷۴۴۰ با تغییرات بزرگی روبرو شده و ظاهر تازه‌ای را در مقابل دیدگان کاربران قرار می‌دهد. این به‌روزرسانی همچنین قابلیتی را بهینه‌سازی کرده که اجازه می‌دهد بین اپلیکیشن‌های کاری و شخصی جابه‌جا شوید. مایکروسافت با چند فیلتر جدید امکان بهبود جستجوهای محلی و آنلاین را هم فراهم کرده است. افزون بر این، نسخه جدید لانچر مایکروسافت بهینه‌سازی‌های کلی مختلفی داشته و باگ‌های زیادی را برطرف نموده است.

ویژگی‌های آپدیت جدید مایکروسافت لانچر
آپدیت جدید مایکروسافت لانچر با سایر لانچرهای اندروید که روی گوشی‌های سامسونگ و گوگل دیده می‌شوند، تفاوت زیادی دارد. این نسخه ظاهر و حس ویندوز ۱۱ را منتقل می‌کند و سعی دارد زبان طراحی مشابهی داشته باشد. این لانچر هم مثل اکثر لانچرها دارای گزینه‌های بسیار زیادی برای شخصی‌سازی است.

این نسخه صفحه‌ای مخصوص ویجت‌ها و قسمتی برای اخبار دارد که ظاهرا با پشتیبانی MSN کار می‌کند. این لانچر از داک قابل گسترش، شخصی‌سازی آیکن اپلیکیشن‌ها، یکپارچه‌سازی با مایکروسافت To-Do، تقویم مایکروسافت و بسیاری سرویس‌های دیگر برخوردار است.

لانچر ردموندی‌ها نه تنها با زبان طراحی Mica ویندوز ۱۱ حس و حال تازه‌ای دارد بلکه سریع‌تر شده و انیمیشن‌های انتقال را با سرعت بسیار بیشتری نشان می‌دهد. این لانچر با ارائه قابلیت‌های متنوع یکی از جذاب‌ترین و پایدارترین لانچرهای اندرویدی است که همواره با آپدیت‌های مایکروسافت بهتر و بهتر شده است.

نسخه جدید لانچر در حال حاضر برای عده‌ای از کاربران در دسترس قرار گرفته است. اگر این آپدیت را نمی‌بینید، کافیست به برنامه بتا ملحق شوید و سریع‌تر به این ویژگی‌ها دسترسی پیدا کنید. بعدا با انتشار عمومی و همگانی این نسخه می‌توانید از برنامه بتا بیرون بیایید و فقط به نسخه پایدار برنامه دسترسی داشته باشید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم