انتخاب/ باغچه هوشمند و  سرپوشیده AeroGarden Harvest با چراغ‌های LED کمک می‌کند که تا ۶ گیاه در یک فضای کوچک پرورش یابند و رشد این گیاهان حتی سریعتر از رشد در خاک باشد.

به گزارش جی اس ام آرنا، باغچه سرپوشیده AeroGarden Harvest با چراغ‌های LED، گیاهان، سبزیجات و گل‌های تازه را در تمام طول سال در داخل خانه پرورش می‌دهد.اگر باغ ندارید و می‌خواهید همزمان ۶ گیاه را بدون خاک یا آفتاب پرورش دهید، این باغچه یک ایده عالی است.   AeroGarden Harvest حاوی ۲۰ وات چراغ LED سفید، قرمز و آبی است.

این محصول به فضای سبز شما طیف کاملی از نور خورشید را می‌دهد که برای رشد لازم است و می‌تواند گیاهان را ۵ برابر سریعتر از خاک در یک باغچه در فضای باز رشد دهد. علاوه بر این، دارای یک تایمر خودکار است که دقیقاً در زمان مناسب خاموش می‌شود تا توسعه را بهبود بخشد. بهتر از همه، یادآوری‌هایی را دریافت خواهید کرد که چه زمانی باید آب را پر کنید و مواد مغذی بیشتری برای رشد جوانه‌های گیاه خود به آن اضافه کنید.به طور کلی، تمام کمک‌هایی را که برای پوشش گیاهی بومی نیاز دارید در این محصول نیز  دریافت می‌کنید. قیمت این محصول ۹۰ دلار است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم